ico Новини
ico MATCHDAY

#MATCHDAY

07-10-2020 Середа 13:00

"Авангард" (Краматорськ)

1
:
4

"Барса" (Суми)

Чемпіонат України (Перша ліга) U-19

ico Результати
Результати
Анонси

ДЮФЛУ U-17 23.11.2020

"Восток" (Харків)

1 : 10

"Барса" (Суми)

ДЮФЛУ U-15 23.11.2020

"Восток" (Харків)

0 : 2

"Барса" (Суми)

ДЮФЛУ U-16 23.11.2020

"Барса" (Суми)

7 : 0

"Восток" (Харків)

#MATCHDAY

07-10-2020 Середа 13:00

"Авангард" (Краматорськ)

1
:
4

"Барса" (Суми)

Чемпіонат України (Перша ліга) U-19

23.11.2020

ДЮФЛУ U-17

"Восток" (Харків)

1 : 10

"Барса" (Суми)

23.11.2020

ДЮФЛУ U-15

"Восток" (Харків)

0 : 2

"Барса" (Суми)

23.11.2020

ДЮФЛУ U-16

"Барса" (Суми)

7 : 0

"Восток" (Харків)

ico Турнiрна таблиця
ДЮФЛО
ДЮФЛУ
Чемпіонат Сумщини (перша ліга)

ДЮФЛО

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ОЛІСП «Барса»-1 (Суми)
3
3
0
0
12-1
9
2
ФЦ «Барса»-2 (Суми)
2
1
1
0
6-3
4
3
ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
3
1
1
1
4-10
4
4
ФЦ «Барса»-1 (Суми)
2
1
0
1
4-4
3
5
КДЮСШ «Суми» (Суми)
4
0
0
4
3-11
0
1
ОЛІСП «Барса»-1 (Суми)
3
3
0
0
12-1
9
2
ФЦ «Барса»-2 (Суми)
2
1
1
0
6-3
4
3
ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
3
1
1
1
4-10
4
4
ФЦ «Барса»-1 (Суми)
2
1
0
1
4-4
3
5
КДЮСШ «Суми» (Суми)
4
0
0
4
3-11
0
1
ФЦ «Барса»-1 (Суми)
3
3
0
0
10-0
9
2
ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
3
2
0
1
15-3
6
3
ОЛІСП «Барса»-1 (Суми)
3
2
0
1
11-3
6
4
ФЦ «Барса»-2 (Суми)
3
1
0
2
2-5
3
5
КДЮСШ «Суми» (Суми)
4
0
0
4
0-27
0
1
ФЦ «Барса»-1 (Суми)
3
3
0
0
10-0
9
2
ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
3
2
0
1
15-3
6
3
ОЛІСП «Барса»-1 (Суми)
3
2
0
1
11-3
6
4
ФЦ «Барса»-2 (Суми)
3
1
0
2
2-5
3
5
КДЮСШ «Суми» (Суми)
4
0
0
4
0-27
0

ДЮФЛУ

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК «Барса» (Суми)
10
7
2
1
16-4
23
2
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
7
1
3
43-16
22
3
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
6
2
3
21-8
20
4
ФК «Авангард» (Краматорськ)
10
5
1
4
12-13
16
5
ФК «Восток» (Харків)
10
5
0
5
20-24
15
6
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
11
4
2
5
17-27
14
7
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
3
4
3
20-11
13
1
ФК «Барса» (Суми)
10
7
2
1
16-4
23
2
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
7
1
3
43-16
22
3
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
6
2
3
21-8
20
4
ФК «Авангард» (Краматорськ)
10
5
1
4
12-13
16
5
ФК «Восток» (Харків)
10
5
0
5
20-24
15
6
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
11
4
2
5
17-27
14
7
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
3
4
3
20-11
13
8
ФК «Майстер м'яча» (Харків)
11
3
1
7
10-21
10
9
ФК «Молодь» (Полтава)
7
3
0
4
9-15
9
10
ДЮСШ-2 (Дніпро)
11
1
1
9
12-41
4
1
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
10
0
1
40-9
30
2
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
7
2
1
22-9
23
3
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
10
7
0
3
22-14
21
4
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
5
2
4
23-21
17
5
ФК «Восток» (Харків)
10
5
0
5
34-23
15
6
ФК «Молодь» (Полтава)
7
4
1
2
14-12
13
7
ФК «Барса» (Суми)
10
4
1
5
16-16
13
1
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
10
0
1
40-9
30
2
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
7
2
1
22-9
23
3
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
10
7
0
3
22-14
21
4
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
5
2
4
23-21
17
5
ФК «Восток» (Харків)
10
5
0
5
34-23
15
6
ФК «Молодь» (Полтава)
7
4
1
2
14-12
13
7
ФК «Барса» (Суми)
10
4
1
5
16-16
13
8
ФК «Майстер м'яча» (Харків)
11
2
1
8
6-33
7
9
ФК «Авангард» (Краматорськ)
10
2
1
7
10-17
7
10
ДЮСШ-2 (Дніпро)
10
0
0
10
10-43
0
1
ФК «Барса» (Суми)
10
10
0
0
33-4
30
2
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
9
0
1
25-1
27
3
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
6
0
5
20-18
18
4
ДЮСШ-2 (Дніпро)
11
6
0
5
18-21
18
5
ФК «Майстер м'яча» (Харків)
11
5
0
6
17-19
15
6
ФК «Молодь» (Полтава)
7
5
0
2
18-9
15
7
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
11
3
2
6
12-24
11
1
ФК «Барса» (Суми)
10
10
0
0
33-4
30
2
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
9
0
1
25-1
27
3
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
6
0
5
20-18
18
4
ДЮСШ-2 (Дніпро)
11
6
0
5
18-21
18
5
ФК «Майстер м'яча» (Харків)
11
5
0
6
17-19
15
6
ФК «Молодь» (Полтава)
7
5
0
2
18-9
15
7
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
11
3
2
6
12-24
11
8
ФК «Авангард» (Краматорськ)
10
2
2
6
9-14
8
9
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
2
1
8
9-22
7
10
ФК «Восток» (Харків)
10
0
1
9
2-31
1
1
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
8
3
0
36-9
27
2
ФК «Барса» (Суми)
10
9
0
1
46-10
27
3
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
7
2
1
42-5
23
4
ФК «Авангард» (Краматорськ)
10
6
1
3
47-20
19
5
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
5
2
4
37-21
17
6
ФК «Майстер м'яча» (Харків)
11
5
1
5
26-27
16
7
ФК «Молодь» (Полтава)
7
2
1
4
9-17
7
1
ФК «Металіст-1925» (Харків)
11
8
3
0
36-9
27
2
ФК «Барса» (Суми)
10
9
0
1
46-10
27
3
ФК «Ворскла» (Полтава)
10
7
2
1
42-5
23
4
ФК «Авангард» (Краматорськ)
10
6
1
3
47-20
19
5
«МФК Кремінь» (Кременчук)
11
5
2
4
37-21
17
6
ФК «Майстер м'яча» (Харків)
11
5
1
5
26-27
16
7
ФК «Молодь» (Полтава)
7
2
1
4
9-17
7
8
МДЮСШ «Дніпро» (Дніпро)
10
2
0
8
18-40
6
9
ФК «Восток» (Харків)
10
1
0
9
9-45
3
10
ДЮСШ-2 (Дніпро)
10
0
0
10
4-80
0
1
«Авангард» (Харків)
8
6
2
0
26-8
20
2
«Авангард» (Краматорськ)
8
6
1
1
26-15
19
3
«Барса» (Суми)
6
4
0
2
16-9
12
4
«ХДВУФК №1» (Харків)
7
3
1
3
19-15
10
5
ФК «Енергія-УФК» (Дніпро)
9
1
5
3
11-16
8
6
«Майстер м'яча» (Харків)
7
1
2
4
10-25
5
7
«Кобра» (Харків)
5
1
2
2
4-9
5
1
«Авангард» (Харків)
8
6
2
0
26-8
20
2
«Авангард» (Краматорськ)
8
6
1
1
26-15
19
3
«Барса» (Суми)
6
4
0
2
16-9
12
4
«ХДВУФК №1» (Харків)
7
3
1
3
19-15
10
5
ФК «Енергія-УФК» (Дніпро)
9
1
5
3
11-16
8
6
«Майстер м'яча» (Харків)
7
1
2
4
10-25
5
7
«Кобра» (Харків)
5
1
2
2
4-9
5
8
ФК «Лідер» (Дніпро)
5
1
2
2
10-13
5
9
«Коледж ім. С.Бубки» (Бахмут)
5
1
1
3
6-9
4
10
ФК «ОККО» (Харків)
6
0
2
4
7-16
2

Чемпіонат Сумщини (перша ліга)

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК «Тростянець» (Тростянець)
15
13
1
1
54-8
40
2
ФК «Нафтовик» (Охтирка)
14
12
1
1
50-6
37
3
ФК «ТОВ-Велетень» (Глухів)
14
10
0
4
31-15
30
4
ФК «Колос» (Северинівка)
15
7
3
5
26-28
24
5
ФК «Україна-Аграрна» (Токарі)
14
7
1
6
25-21
22
6
ФК «Явір» (Краснопілля)
14
5
2
7
20-29
17
9
ФК «Недригайлів-Барса 2003» (Суми)
14
3
1
10
18-51
10
1
ФК «Тростянець» (Тростянець)
15
13
1
1
54-8
40
2
ФК «Нафтовик» (Охтирка)
14
12
1
1
50-6
37
3
ФК «ТОВ-Велетень» (Глухів)
14
10
0
4
31-15
30
4
ФК «Колос» (Северинівка)
15
7
3
5
26-28
24
5
ФК «Україна-Аграрна» (Токарі)
14
7
1
6
25-21
22
6
ФК «Явір» (Краснопілля)
14
5
2
7
20-29
17
7
ФК «Альянс-2» (Л.Долина)
14
4
3
7
22-27
15
8
ФК «Кролевець» (Кролевець)
15
3
3
9
16-37
12
9
ФК «Недригайлів-Барса 2003» (Суми)
14
3
1
10
18-51
10
10
ФК «Ромни» (Ромни)
15
0
1
14
11-51
1