ico Новини
ico MATCHDAY

#MATCHDAY

23-08-2019 П’ятниця 18:00

"Барса U-19" (Суми)

ФК "Білопілля"

Товариська зустріч

ico Результати
Результати
Анонси

ДЮФЛУ U-14 18.05.2019

"Барса" (Суми)

2 : 1

"ДЮСШ-15" (Київ)

ДЮФЛУ U-15 18.05.2019

"Барса" (Суми)

2 : 1

"ДЮСШ-15" (Київ)

Чемпіонат України U-19 18.05.2019

#MATCHDAY

23-08-2019 П’ятниця 18:00

"Барса U-19" (Суми)

ФК "Білопілля"

Товариська зустріч

18.05.2019

ДЮФЛУ U-14

"Барса" (Суми)

2 : 1

"ДЮСШ-15" (Київ)

18.05.2019

ДЮФЛУ U-15

"Барса" (Суми)

2 : 1

"ДЮСШ-15" (Київ)

18.05.2019

Чемпіонат України U-19

ico Турнiрна таблиця
ДЮФЛО
ДЮФЛУ
Чемпіонат Сумщини (перша ліга)

ДЮФЛО

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ОЛІСП «Барса»-2003 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
2
ФЦ «Барса»-2003 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
3
ФЦ «Барса»-2004 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
4
ОЛІСП «Барса»-2004 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
5
КДЮСШ «Суми»-2003 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
6
«Нафтовик»-2003 (Охтирка)
0
0
0
0
0-0
0
7
КЗДЮСШ СРР-2003 (В.Чернеччина)
0
0
0
0
0-0
0
1
ОЛІСП «Барса»-2003 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
2
ФЦ «Барса»-2003 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
3
ФЦ «Барса»-2004 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
4
ОЛІСП «Барса»-2004 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
5
КДЮСШ «Суми»-2003 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
6
«Нафтовик»-2003 (Охтирка)
0
0
0
0
0-0
0
7
КЗДЮСШ СРР-2003 (В.Чернеччина)
0
0
0
0
0-0
0
8
СК «Академія спорту»-2003 (Тростянець)
0
0
0
0
0-0
0
9
ДЮСШ-2003 (Краснопілля)
0
0
0
0
0-0
0
1
ОЛІСП «Барса»-2005 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
2
ФЦ «Барса»-2006 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
3
ОЛІСП «Барса»-2006 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
4
ФЦ «Барса»-2005 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Нафтовик»-2005 (Охтирка)
0
0
0
0
0-0
0
6
КЗДЮСШ СРР-2005 (В.Чернеччина)
0
0
0
0
0-0
0
7
КДЮСШ «Суми»-2005 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
1
ОЛІСП «Барса»-2005 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
2
ФЦ «Барса»-2006 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
3
ОЛІСП «Барса»-2006 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
4
ФЦ «Барса»-2005 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Нафтовик»-2005 (Охтирка)
0
0
0
0
0-0
0
6
КЗДЮСШ СРР-2005 (В.Чернеччина)
0
0
0
0
0-0
0
7
КДЮСШ «Суми»-2005 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
8
ДЮСШ «Лебедин»-2005 (Лебедин)
0
0
0
0
0-0
0
9
КДЮСШ «Суми»-2006 (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
10
ДЮСШ-2005 (Краснопілля)
0
0
0
0
0-0
0

ДЮФЛУ

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
8
«Металург» (Запоріжжя)
0
0
0
0
0-0
0
9
«Зміна-Оболонь» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
10
«Арсенал» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
8
«Металург» (Запоріжжя)
0
0
0
0
0-0
0
9
«Зміна-Оболонь» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
10
«Арсенал» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
8
«Металург» (Запоріжжя)
0
0
0
0
0-0
0
9
«Зміна-Оболонь» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
10
«Арсенал» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
1
«Шахтар» (Донецьк)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Динамо» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«Металіст 1925» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Чорноморець» (Одеса)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Дніпро» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
6
ФК «Ворскла» (Полтава)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
8
«Металург» (Запоріжжя)
0
0
0
0
0-0
0
9
«Зміна-Оболонь» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
10
«Арсенал» (Київ)
0
0
0
0
0-0
0
1
«УФК» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Авангард» (Краматорськ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«ДВУОР ім.С.Бубки» (Бахмут)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Квадро» (Первомайський)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Арена» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
6
«Кобра» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
8
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
1
«УФК» (Дніпро)
0
0
0
0
0-0
0
2
«Авангард» (Краматорськ)
0
0
0
0
0-0
0
3
«ДВУОР ім.С.Бубки» (Бахмут)
0
0
0
0
0-0
0
4
«Квадро» (Первомайський)
0
0
0
0
0-0
0
5
«Арена» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
6
«Кобра» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
7
«Авангард» (Харків)
0
0
0
0
0-0
0
8
«Барса» (Суми)
0
0
0
0
0-0
0
9
ФК «Петриківка» (Петриківка)
0
0
0
0
0-0
0

Чемпіонат Сумщини (перша ліга)

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
ФК «Колос» (Северинівка)
8
7
1
0
37-1
22
2
ФК «Україна-Аграрна» (Токарі)
8
4
3
1
7-2
15
3
ФК «Явір» (Краснопілля)
8
4
2
2
21-9
14
4
ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля)
7
4
2
1
14-3
14
5
ФК «Лебединець» (Лебедин)
8
4
0
4
10-11
12
6
ФК «Кристал» (Конотопський р-н)
8
3
2
3
12-8
11
7
ФК «Сумбуд-Барса 2003» (Суми)
7
2
1
4
10-20
7
1
ФК «Колос» (Северинівка)
8
7
1
0
37-1
22
2
ФК «Україна-Аграрна» (Токарі)
8
4
3
1
7-2
15
3
ФК «Явір» (Краснопілля)
8
4
2
2
21-9
14
4
ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля)
7
4
2
1
14-3
14
5
ФК «Лебединець» (Лебедин)
8
4
0
4
10-11
12
6
ФК «Кристал» (Конотопський р-н)
8
3
2
3
12-8
11
7
ФК «Сумбуд-Барса 2003» (Суми)
7
2
1
4
10-20
7
8
ФК «Ярославна» (Путивль)
8
1
0
7
3-30
3
9
ФК «Сейм» (Путивль)
8
0
1
7
5-35
1