Досягнення
Чемпіонат України ДЮФЛ
- 1 місце, 1998 р.н. U-15, тренер Зінченко Ю. Г.
Чемпіонат Сумщини ДЮФЛ
- 1 місце – U-14 (1999 р.н.), тренер Ігумнов О.В.
- 1 місце – U-16 (1997 р.н.), тренер Шуренков А.І.
- 2 місце – U-15 (1998 р.н.), тренер Зінченко Ю.Г.
Турнір “Шкіряний м’яч”
- 1 місце – U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В. (зональні змагання)
- 2 місце – U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В. (фінальні змагання)
- 1 місце – U-13 (2000 р.н.), тренер Бойченко В.П.
- 1 місце – U-13 (2000 р.н.), тренер Бойченко В.П. (зональні змагання)
Міжнародні змагання
- Турнір у Молодові, м.Тирасполь – 4 місце, 20 команд, U-14, тренер Бойченко В.П., Рудняк Д.
- Турнір з футболу в Австрії – 4 місце, 25 команд, U-11 (2003), тренер Корнієнко В.В.
- Міжнародний турнір пам’яті В.В.Югаса, м.Ужгород – 6 місце, 40 команд, U-9 (2005 р.н.), тренери Бермудес В.Л., Бермудес Д.В.
- Міжнародний турнір “Золота осінь”, м.Євпаторія – 3 місце, U-10 (2004 р.н.), тренери Найденко С.М., Загорулько І.О.
- Новорічний турнір з міні-футболу, м.Мінськ – 2 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
- Турнір до Дня захисника Вітчизни, м.Курськ – 2 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
- Тірнір з футболу в Німеччині – 1 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
- Турнір з футболу у Франції, м.Потніві – 32 місце серед 126 команд (U-13), тренер Бойченко В.П.
- Турнір з футболу у Польщі, м.Варшава – 4 місце серед 8 команд (U13), тренер Бойченко В.П.
- Турнір з футболу у Болгарії “Морські зорі” 1 місце (U-16), тренер Зінченко Ю.Г.
- Турнір з футболу у Болгарії “Морські зорі” 1 місце (U-12), тренер Корнієнко В.В.
Міжнародні змагання
- Турнір “Різвяний буслік” Білорусь, м.Мінськ – 8 місце, 64 команди, U-9, тренери Бермудес В.Л., Бермудес Д.В.
Інші турніри:
- Всеукраїнський турнір з міні-футболу м.Ніжин – 1 місце, 15 команд, U-11, тренери Корнієнко В.В., Пєсоцький Я.С.
- Сумський обласний турнір з футболу пам’яті Миколи Кириєнка, м.Глухів, U-12, – 1 місце, тренери Страшненко С.В., Калиненко А.П.
- Регіональний турнір з міні-футболу м.Конотоп, U-12 – 1 місце, тренери Страшненко С.В., Калиненко А.П.
Досягнення жіночої команди:
- Сумський обласний турнір з міні-футболу м.Конотоп, – 2 місце, 2002-2003 р.н., тренер Чемелюх О.В.
Першість України ДЮФЛ
- 2 місце (зональні змагання), 1999 р.н., тренери Ігумнов О.В. та Попов В.О.
- 2 місце (зональні змагання), 2001 р.н., тренери Мурашкін О.Б. та Кравчук В.В.
Чемпіонат Сумщини ДЮФЛ
- 1 місце (фінал) – 2000 р.н., тренери Бойченко В.П. та Рудняк Д.Г.
- 4 місце (зональні змагання) – 2001 р.н., тренери Мурашкін О.Б. та Кравчук В.В.
- 2 місце (фінал) – 2002 р.н., тренери Страшненко С.В. та Каліненко А.П.
- 3 місце (зональні змагання) – 2003 р.н., тренери Корнієнко В.В. та Пєсоцький Я.С.
Першість України U-19
- 2 місце (зональні змагання) – 1999 р.н., тренери Ігумнов О.В. та Попов В.О.
- 4 місце (фінал чотирьох) – 1999 р.н., тренери Ігумнов О.В. та Попов В.О.
Першість України ДЮФЛ
- 1 місце (зональні змагання) – 2000 р.н., тренери Бойченко. В.П. та Рудняк Д.Г.
- 4 місце (фінал чотирьох) – 2000 р.н., тренери Бойченко. В.П. та Рудняк Д.Г.
- 1 місце (зональні змагання) – 2002 р.н., тренери Страшненко С.В. та Каліненко А.П.
- 1 місце (фінал чотирьох) – 2002 р.н., тренери Страшненко С.В. та Каліненко А.П.
Чемпіонат Сумщини ДЮФЛ
- 1 місце (фінал) – 2001 р.н., тренери Мурашкін О.Б. та Кравчук В.В.
- 3 місце (зональні змагання) – 2002 р.н., тренери Страшненко С.В. та Каліненко А.П.
- 1 місце (фінал) – 2003 р.н., тренери Корнієнко В.В. та Пєсоцький Я.С.
Турнір “Шкіряний м’яч”
- 2 місце – 2004 р.н., тренери Загорулько І.О. та Пукась І.О. (фінальні змагання)
Спартакіада ПТНЗ України
- 1 місце – 1999 – 2000 р.н. (вихованці Ігумнова О.В., Попова В.О., та Бойченка В.П., Рудняка Д.Г.) тренер Коваль О.С.