Відкритий Чемпіонат м.Суми з футзалу серед дітей

Минулої суботи завершився відкритий чемпіонат м.Суми з футзалу серед дітей 2011-2016 р.н, який тривав із листопада 2022 року до береня місяця 2023 року. Цього сезону це був наймасштабніший чемпіонат м.Суми, де було зібрано 31 команду з Сум та сумської області. Серед учасників були представники Сум, Охтирки, Краснопілля, Білопілля, Конотопа, Миколаївки, с.Сад. Футбольний центр “Барса” представляли 8 команд різних вікових категорій. Матчі проходили в спортзалах ФЦ “Барса” та СумДУ.

Команди розділили на групи та ліги. Заголом у трьох вікових категоріях було 6 груп та 3 ліги.
У віковій групі 2015-2016 р.н. команди ФЦ “Барса” посіли 3 та 4 сходинку, серед 8 учасників. У кожній віковій категорії було обрано 5 кращих гравців, які увійшли до символічної збірної. Серед представників ФЦ “Барса” вікової категорії 2015-2016 р.н. було обрано кращим воротарем Клименко Артема, а гравцем – Проноза Максима.

У віковій категорії 2013-2014 було вже 10 команд.
На початку всі команди зіграли один з одним, після цих поєдинків учасників було розподілено на 2 ліги по 5 команд. У першу лігу потрапила “Барса-2014(2)”, де в підсумку посіла другу сходинку турнірної таблиці та здобула срібні нагороди. Із цієї команди до символічної збірної у якості гравця потрапив Скидоненко Михайло.
У вищій лізі цієї ж вікової категорії “Барса-2013” та “Барса-2014” посіли перше та друге місця відповідно. “Барса-2013” здобула єдине золото у цьому турнірі. До символічної збірної потрапили два гравці нашої школи. Воротарем було обрано Громика Дениса, а гравцем – Гапуненко Єгора.

У віковій категорії 2011-2012 прийняли участь 13 команд, які після першого етапу були поділені на три ліги. До другої ліги жодна з команд футбольго центру “Барса” не потрапили. У першій лізі, на жаль, “Барса-2012(2)” посіла останню сходинку турнірної таблиці, але до символічної збірної все ж таки потрапив Скорина Святослав, як гравець команди.

У вищій лізі “Барса” двома колективами здобула срібло та бронзу. Друге місце зайняли “Барса-2013”, а бронза в кишені гравців “Барса-2012”.
Гравцями символічної збірної стали Бойко Семен та Щербаченко Михайло.

Після завершення чемпіонату, переможці та учасники отримали медалі, кубки та індивідуальні нагороди.
На церемонії нагородження також були присутні:
– голова Асоціації футболу Сумщини Андрій Прохорович;
– голова Асоціації футзалу Євгеній Петраков;
– заступник Сумського міського голови Віра Мотречко;
– начальниця відділу спорту СМР Єлізавета Обравіт;
– депутат Сумської районної ради Володимир Гордієнко.

Організатори та почесні гості на урочистій частині привітали юних учасників, їх тренерів і вболівальників із завершенням чемпіонату та побажали всім міцного здоров’я, терпіння та мирного неба над головою! Дякуємо всім, хто причасний до оборони та захисту нашої України, дакуємо за те, що у такий важкий час для всієї нації, ми маємо змогу проводити такі чемпіонати для нашого підростаючого покоління.
Також окрема подяка директору ФЦ “Барса” Вадиму Гордієнко, ректору СумДУ Василю Карпуші та директору спортклубу СумДУ Максиму Кунпану, голові Асоціації футзалу Сумщини Андрію Прохоровичу, начальниці відділу спорту СМР Єлізаветі Обравіт, та заступнику Сумського міського голови Вірі Мотричко.

Фотозвіт: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.532872168998683&type=3