Білопілля

14 вересня, у Білопіллі на стадіоні ім.Юрія Білонога відкрито черговий філіал ФЦ «Барса»: модернізований футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Право підняти державний прапор України на святі надали неодноразовому чемпіону України, учаснику Чемпіонату світу 2013 року з метання диску Богдану Мироненку й неодноразовій чемпіонці та призерці Всеукраїнських змагань із легкої атлетики Катерині Кириченко.

«Основне завдання пілотного проекту з розвитку дитячого футболу – створення сучасних і комфортних умов для заняття цим видом спорту, пропаганда здорового способу життя. Від імені наших спортсменів і від себе особисто, я дякую Юрію Чмирю за такий подарунок – оновлений футбольний майданчик зі штучним покриттям. Велика подяка й керівнику «Барси» Анатолію Твердоусу, який багато зробив для того, аби сьогодні ми отримали це поле, а також директору товариства з обмеженою відповідальністю «БАРАСПОРТ» Олександру Шарію, який особисто контролював хід робіт», – звернувся до присутніх голова Білопільської РДА Юрій Гедерим.

У рамках виконання пілотного проекту ведеться також робота з будівництва футбольних майданчиків на базі Білопільської школи-інтернату, Ворожбянської загальноосвітньої та Жовтневої спеціалізованої школи.У навчальних закладах району введено урок футболутапридбаноспеціальнийінвентар.

Директор ФЦ «Барса» Анатолій Твердоус звернувся до всіх присутніх і гостей свята: «Комфортні умови та інфраструктура, яку на сьогодні ми створюємо на території всієї області, – лише половина роботи. Головне – це діти, які мають можливість тренуватися на цих полях, більше бути на свіжому повітрі. Друге завдання – професійні тренери, які підвищуватимуть свою кваліфікацію в центрі нашого ліцензування. Саме вони формують талант дитини, виявляють його та примножують. Велике прохання й до батьків: нехай діти більше часу проводять на свіжому повітрі, відганяйте їх від телевізорів і комп’ютерів, нехай на цих спортивних полях вони змагаються зі своїми однолітками, розвиваються та займаються спортом. Попереду дуже багато змагань. І я впевнений, що разом ми виведемо Сумщину на новий високий рівень не лише у футбольній майстерності, а й спорту в цілому».


Приємно усвідомлювати, що молоде покоління все більше переймається своїм здоров’ям і намагається вести активний спосіб життя. ФЦ «Барса», у свою чергу, створює всі необхідні умови для всебічного розвитку підростаючого покоління і залучення їх до заняття спортом. Замість «вуличного» виховання діти Сумщини мають можливість фізично загартовуватися та вести здоровий спосіб життя.

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31