«Барса» допомагає дітям зі шкіл-інтернатів

ФЦ «Барса» разом із асоціацією вчителів-християн і благодійним фондом «Сонячний світ» організували до міжнародного дня дитини святкову програму для дітей та сімей, які потребують допомоги.

У спортивній залі футбольного центру зібралися вихованці шкіл-інтернатів, приймальників-розподільників, будинків для дітей і одиноких матерів. Організатори свята створили затишну та веселу атмосферу для маленьких гостей, адже даруватирадістьмалечі – легко, головне бути щирим і відвертим. Кожна дитина заслуговує на любов, турботу та увагу.

Протягом усього свята маленьких гостей розважав веселий клоун Тіма та тренри ФЦ «Барса», з яким діти танцювали, співали, водили хороводи, відгадували загадки, змагалися в конкурсах і спортивних естафетах.

«Коли дитині даруєш частинку себе, а в обмін отримуєш радісні посмішки, щасливі погляди та щирі слова подяки – на душі стає тепліше. Створювати казку для малечі – одне задоволення», – говорить тренер ФЦ «Барса» Олександр Литвиненко.

Під час конкурсів і естафет дітлахи розділилися на дві команди «Бешкетники» та «Барса». У кожному зі змагань малеча намагалася вибороти перемогу одинводного. По закінченню перегонів перше місце посіла команда «Барса».

За словами волонтера благодійного фонду «Сонячний світ» пані Марії, мета фонду – творити доброчинність, підтримувати дітей-сиріт, дітей-інвалідів, одиноких матерів, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, дарувати їм позитив і турботу.

«Асоціація вчителів-християн прагне збільшити морально-духовні цінності, сприяє вивченню християнської етики. Для формування правильного дитячого світогляду потрібне духовне збагачення», – зазначила представник асоціації вчителів-християн Вікторія Закорко.

По закінченню свята всі діти отримали кубки, футбольні м’ячі, м’які іграшки, сувеніри та солодкі подарунки.Танайголовніше те, що малеча відчула турботу та отримала щирі емоції, які можна порівняти лише з теплом сонячного проміння. Тому нехай у житті кожної дитини цього сонця буде більше!