Досягнення

Чемпіонат України ДЮФЛ  

  • 1 місце, 1998рн. U-15, тренер Зінченко Ю. Г.  

Чемпіонат Сумщини ДЮФЛ 

  • 1 місце – U-14 (1999 р.н.), тренер Ігумнов О.В.
  • 1 місце – U-16 (1997 р.н.), тренер Шуренков А.І.
  • 2 місце – U-15 (1998 р.н.), тренер Зінченко Ю.Г. 

Турнір "Шкіряний мяч”

  • 1 місце – U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В. (зональні змагання)
  • 2 місце – U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В. (фінальні змагання)
  • 1 місце - U-13 (2000 р.н.), тренер Бойченко В.П.
  • 1 місце - U-13 (2000 р.н.), тренер Бойченко В.П. (зональні змагання) 

Міжнародні змагання 

  • Турнір у Молодові, м.Тирасполь - 4 місце, 20 команд, U-14, тренер Бойченко В.П., Рудняк Д.
  • Турнір з футболу в Австрії - 4 місце, 25 команд, U-11 (2003), тренер Корнієнко В.В.
  • Міжнародний турнір пам'яті В.В.Югаса, м.Ужгород - 6 місце, 40 команд, U-9 (2005 р.н.), тренери Бермудес В.Л., Бермудес Д.В.
  • Міжнародний турнір "Золота осінь", м.Євпаторія - 3 місце, U-10 (2004 р.н.), тренери Найденко С.М., Загорулько І.О.
  • Новорічний турнір з міні-футболу, м.Мінськ – 2 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
  • Турнір до Дня захисника Вітчизни, м.Курськ – 2 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
  • Тірнір з футболу в Німеччині – 1 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
  • Турнір з футболу у Франції, м.Потніві - 32 місце серед 126 команд (U-13), тренер Бойченко В.П.
  • Турнір з футболу у Польщі, м.Варшава - 4 місце серед 8 команд (U13), тренер Бойченко В.П.
  • Турнір з футболу у Болгарії "Морські зорі" 1 місце (U-16), тренер Зінченко Ю.Г.
  • Турнір з футболу у Болгарії "Морські зорі" 1 місце (U-12), тренер Корнієнко В.В.

Інші турніри 

  • Кубок губернатора Сумщини - 1 місце U-14 (2000 р.н.), тренер Бойченко В.П., Рудняк Д.
  • Кубок губернатора Сумщини – 1 місце, U- 15 (1999 р.н.), тренер Ігумнов О.В.
  • Відкритий кубок «Барси» – 2 місце, U-16 (1999 р.н.), тренер Ігумнов О.В.
  • Зимовий Чемпіонат Сумщини – 1 місце, U-19 (аматори), тренери Бермудес В.Л., Бермудес Д.В.
  • Турнір ректора СумДУ – 2 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
  • Турнір ректора СумДУ – 3 місце, U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В.
  • Різдвяний турнір з міні-футболу – 1 місце, U-14 (1999 р.н.), тренер Ігумнов О.В.
  • Кубок голови Глухівської райдержадміністрації, м.Глухів – 2 місце, U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В.
  • Турнір з міні-футболу, м.Ніжин – 2 місце, U-15 (1998 р.н.), тренер Зінченко Ю.Г.
  • Кубок Антона Шиндера – 2 місце, U-16 (1997 р.н.), тренер Шуренков А.І.
  • Турнір до Дня захисника Вітчизни, смт.Краснопілля – 1 місце, U-13 (2000 р.н.), тренер Бойченко В.П.
  • Турнір з футболу, м.Маріуполь – 2 місце, U-10 (2003 р.н.), тренер Корнієнко В.В.
  • Турнір пам’яті В.Я. Богача – 1 місце, U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В.
  • Турнір пам’яті ветерана війни О.Г. Ніконця – 3 місце, U-11 (2002 р.н.), тренер Страшненко С.В. 

Досягнення жіночої команди 

  • Турнір «Надія Сумщини» – 2 місце (1998 р.н.), тренер Чемелюх О.В.
  • Першість Сумської області з міні-футболу – 1 місце (1999 р.н.), тренер Чемелюх О.В.
  • Турнір «Олімпійська надія» – 2 місце (1998 р.н.), тренер Чемелюх О.В.