На відпочинок з перемогою

Сьогодні 1 листопада у стінах футбольного центру "Барса" відбувся заключний матч першого туру першості України серед команд U-19.
У перенесеному матчі другого туру "Барса" вдома приймала "Олімпік-СДЮШОР-2" з Кропивницького. Поєдинок видався дуже багатий на гострі моменти та забиті голи. Вболівальникам довелося ще у першому таймі побачити чотири моменти які мали бути реалізовані у забиті м'ячі але "шкіряний" вперто не хотів влітати до воріт суперника. То на заваді ставала стійка воріт, то поперечина, то голкіпер або трішки не хватало влучності.
Усе цікаве гравці обох команд залишили на другий тайм. Після подачі з кутового, м'яч потрапив до ніг Кончакова Антона. Не вагаючись Антон відправив шкіряного у нижній лівий кут воріт. На 56' хвилині рахунок відкрито.
Другий м'яч було забито 14 хвилин потому. Влучність та потужність продемонстрував Бушля Антон.
Остаточну крапку у матчі поставив гравець "Олімпік-СДЮШОР-2" на 88' хвилині.
Цього ж дня у іншому перенесеному матчі але вже першого туру "УФК-Олімпік" з Харкова приймав "Черкаський Дніпро". Премогу святкували гості з рахунком 3:5.
У підсумку "Барса" займає 3 сходинку у турнірній таблиці з 14 очками. Першу та другу сходинки займають "Черкаський Дніпро" та "УФК-Олімпік" відповідно. У активі обох команд по 15 очок.