Три очки у 10 турі (ОНОВЛЕНО)

Цієї суботи та неділі у 10 турі чемпіонату України сезону 2017/2018 (Вища ліга) команди Фц "Барса" протистояли командам "Арсенал-Київ".
Підопічні Мурашкіна Олександра, Кравчука Володимира (U-17) та Корнієнка Віктора, Пєсоцького Ярослава (U-15) приймали гостей удома а на виїзд вирушили підопічні Каліненка Андрія, Ігумнова Дмитра (U-16) та Загорулько Ігоря, Пукася Ігоря (U-14).
У домашніх матчах обидві команди "Барса" поступилися команді-супернику.
У матчі команд U-17 першими відкрили рахунок гості. На 8' хвилині відзначився Панфілов Ярослав.
"Барса" зрівняла рахунок у другому таймі на 68' хвилині, але вже на 70' пропустили вдруге. Автором другого забитого м'яча став Пилипчук Богдан.
Остаточну крапку у цьому матчі поставили гості. На 80' хвилині Колесник Данило забиває третій м'яч за "Арсенал-Київ".
У другому домашньому матчі підопічні Корнієнка Віктора та Пєсоцького Ярослава поступилися одноліткам з Києва з рахунком 6:2. У першому таймі "Барса" пропустила тричі. На 14' та 18' хвилинах відзначився Черіков Владислав. На 27' забив Боровко Дмитро а вже 4 хвилини потому Гаврилець Максим робить рахунок 4:0.
У другому таймі "Барса" відіграла один м'яч на 41' хвилині зусиллями Богданова Руслана. Але на 49' хвилині Гаврилець Максим (Арсенал-Київ) забиває вдруге і рахунок стає 5:1.
Мав можливість скоротити рахунок Власенко Антон, який на 53' хвилині визвався пробивати пенальті, але вдача була на стороні гостей.
Другий м'яч "Барса" забила на 58' хвилині. Автором став Демеха Ілля. А остаточну крапку у матчі поставили гості. На 68' хвилині Петровський Богдан забиває 6 м'яч за свою команду у цьому матчі.
У виїзних матчах "Барса" U-16 здобула 3 очки. Рахунок було відкрито на 30' хвилині. Шпирьонок Артем реалізував зароблений пенальті. Все той же Шпирьонок Артем на 68' хвилині, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, оформлює дубль у цьому матчі і тим самим приносить таку важливу перемогу для своєї команди.
Нажаль у другому виїзному матчі барсята не змогли взяти жодного очка. Увесь матч вони атакували але "шкіряний" вперто не хотів влітати до воріт господарів. На висоті також відпрацьовували захист та голкіпер нашої команди, але за чотири хвилини до завершення матчу "Барса" пропускає м'яч та поступається одноліткам з команди "Арсенал-Київ". У підсумку маємо лише 3 здобуті залікові бали.