«Новорічний» турнір















Результати матчів другого ігрового дня:
Група "A" (зала ФЦ «Барса)
16 грудня 2017, субота
- ФЦ «Барса»-2009 - «Локомотив-2009 - 1:10
- «Тигри»-2009 - «Надія»-2010 - 1:7
Турнірна таблиця група "A":
КомандаІВНПМ'ячіОчки
1«Локомотив-2009  (Кролевець)330034-19
2«Надія»-2010  (Тростянець)320111-136
3ФЦ «Барса»-2009  (Суми)31027-143
4«Тигри»-2009  (Северодонецьк)30031-250

Група "B" (зала ФЦ «Барса)
16 грудня 2017, субота
- ФЦ «Барса»-2009-2 — «Тигри»-2010 - 4:7
- ФЦ «Барса»-2010 — «Майстер м’яча»-2010 - 1:2
Турнірна таблиця група "В":
КомандаІВНПМ'ячіОчки
1«Тигри»-2010  (Северодонецьк)321011-67
2«Майстер м’яча»-2010  (Харків)32017-36
3ФЦ «Барса»-2010  (Суми)31119-44
4ФЦ «Барса»-2009-2  (Суми)30034-180

Група "C" (зала СК СумДУ)
16 грудня 2017, субота
- ДЮСШ «Борисфен»-2009 — «Велетень»-2009 - 2:8
- «Молодь»-2010 — «Юніор»-2010 - 6:2
Турнірна таблиця група "С":
КомандаІВНПМ'ячіОчки
1«Велетень»-2009  (Глухів)321017-57
2«Молодь»-2010  (Полтава)321011-67
3ДЮСШ «Борисфен»-2009  (Борисфен)310210-123
4«Юніор»-2010  (Конотоп)30034-190

Група "D" (зала СК СумДУ)16 грудня 2017, субота
- «Броварія»-2009 — «Молодь»-2009 - 1:4
- «Майстер м’яча»-2009 — «Юніор»-2009 - 1:1
Турнірна таблиця група "D":
КомандаІВНПМ'ячіОчки
1«Майстер м’яча»-2009  (Харків)31207-35
2«Юніор»-2009  (Конотоп)31113-54
3«Молодь»-2009  (Полтава)31116-54
4«Броварія»-2009  (Бровари)31025-83

Після завершення групового етапу визначились півфінальні пари:
Півфінали:

- «Локомотив-2009 — «Надія»-2010 - 6:1
- «Велетень»-2009 — «Молодь»-2010 - 9:4

Півфінали за 5-8 місця
- ФЦ «Барса»-2010 — «Майстер м’яча»-2010 - 1:1 (пен. 2:0)
- «Юніор»-2009 — «Майстер м’яча»-2009 - 4:3

Результати матчів фінальної частини турніру:
Матч за 15 місце

- «Тигри»-2009 — «Юніор»-2010 - 2:0

Матч за 13 місце
- ФЦ «Барса»-2009-2 — «Броварія»-2009 - 2:3

Матч за 11 місце
- «Тигри»-2010 — ДЮСШ «Борисфен»-2009 - 0:3

Матч за 9 місце
- ФЦ «Барса»-2009 — «Молодь»-2009 - 1:1 (пен. 2:3)

Матч за 7 місце
- «Майстер м’яча»-2010 - «Майстер м’яча»-2009 - 5:0

Матч за 5 місце
- ФЦ «Барса»-2010 - «Юніор»-2009 - 0:4

Матч за 3 місце
- «Надія»-2010 - «Велетень»-2009 - 0:3

ФІНАЛ
- «Локомотив-2009 - «Молодь»-2010 - 0:2

Свої індивідуальні нагороди отримали:
Кращі гравці команд

- Кисельов Микита «Броварія»
- Науменко Дмитро «Барса»
- Постол Іван «Борисфен»
- Дахно Владислав «Тигри»
- Гусак Ярослав «Тигри»
- Вовнобой Олександр «Барса»
- Кочерга Олександр «Молодь»
- Шумик Олег «Юніор»
- Дмитринко Тимофій «Юніор»
- Пирлик Артур «Локомотив»
- Сотниченко Максим «Велетень»
- Пушкар Микита «Молодь»
- Гавриленко Ілля «Надія»
- Волошин Оскар «Барса»

Кращий воротар - Кушко Дмитро
Кращий захисник - Козєєв Андрій
Кращий півзахисник - Косив Владислав
Кращий нападник - Чирва Денис
Наймолодший гравець турніру - Несмеренко Микита
Приз глядацьких симпатій - Лубенникова Валентина
Кращий гравець турніру - Волошко Євген

Фотозвіт: «Новорічний» турнір