Зимовий чемпіонат Сумщини (4 ТУР)

Сьогодні, 23.12.2017 на полі Футбольного Центру "Барса" відбулися матчі четвертого туру зимового чемпіонату Сумщини з футболу.
У першому матчі цього туру нищівної поразки зазнала «Барса-U17» від «СНАУ» з рахунком 9:1.
Вже на 8' хвилині було відкрито рахунок у матчі. Автором забитого м'яча став Федченко Олександр. Другий та третій м'ячі було забито на 13' та 21' хвилині відповідно. Відзначився все той же Федченко Олександр. На 22' хвилині «Барсі» вдалося відіграти один м'яч зусиллями Альхама. Але вже на 24' хвилині рахунок стає 1:4. «Барса» пропустила ще 5 м'ячів у цій зустрічі, на 31'(Левченко Вадим), 33'(Стеценко Андрій), 49', 55'(Танчик Дмитро) та 52'(Федченко Олександр) хвилинах.

У наступному матчі гра йшла за першу сходинку у турнірній таблиці. На полі зійшлися «Барса-U19» та «Гранум». Вже з перших хвилин «Гранум» розпочав активно тиснути на гравців «Барси-U19», не пускаючи наших гравців навіть до центру поля. Але у середині першого тайму гра набула ішого сценарію і вже «Барса-U19» піджала суперника але "шкіряний" все ніяк не хотів влітати до воріт. Перший тайм завершився з нічийним рахунком 0:0.
У другому таймі переломний момент стався на 54' хвилині. Плечій Ярослав відкрив рахунок у матчі а вже чотири хвилини потому Тарабара Дмитро подвоїв результат своєї команди.
«Гранум» намагався відігратися і на 68' хвилині зусиллями Загорулько Яна скоротив рахунок до одного м'яча. Але на більше не вистачило часу. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Барси-U19».