Турнір до Дня Святого Миколая (день другий та третій)















Результати другого та третього днів:
- «Барса»-2006 (Суми) - «ДЮСШ-1»-2006 (Харьків) - 1:8
- «КДЮСШ «Суми»-2006 (Суми) - «Явір»-2006 (Краснопілля) - 3:2
- «ДЮСШ-5» (Харків) - «Барса-2»-2006 (Суми) - 3:5
- «ДЮСШ-1-2»-2006 (Харьків) - «Тайфун-2006» (Л.Долина) - 4:4

Група «А»
КомандаІВНПМ'ячіОчки
1«ДЮСШ-1»-2006  (Харьків)330029-29
2«Барса»-2006 (Суми)320124-146
3«КДЮСШ «Суми»-2006 (Суми)31029-283
4«Явір»-2006  (Краснопілля)30033-210

Група «В»
КомандаІВНПМ'ячіОчки
1«Барса-2»-2006 (Суми)330021-59
2«ДЮСШ-5» (Харків)320112-76
3«ДЮСШ-1»-2-2006  (Харьків)30026-131
4«Тайфун-2006»  (Л.Долина)30026-201

Після матчів групового етапу визначились півфінальні пари:
Матчі за 5-8 місця
- «КДЮСШ «Суми»-2006 (Суми) - «Тайфун-2006» (Л.Долина) - 9:3
- «ДЮСШ-1-2»-2006 (Харьків) - «Явір»-2006 (Краснопілля) - 1:4
Матчі за 1-4 місця
- «ДЮСШ-1»-2006 (Харьків) - «ДЮСШ-5» (Харків) - 5:0
- «Барса-2»-2006 (Суми) - «Барса»-2006 (Суми) - 5:5 (пен.2:3)

Матчі за 7-8 місця
- «Тайфун-2006» (Л.Долина) - «ДЮСШ-1-2»-2006 (Харьків) - 2:3
Матчі за 5-6 місця
- «КДЮСШ «Суми»-2006 (Суми) - «Явір»-2006 (Краснопілля) - 3:2
Матчі за 3-4 місця
- «Барса-2»-2006 (Суми) - «ДЮСШ-5» (Харків) - 7:5
Фінал
- «Барса»-2006 (Суми) - «ДЮСШ-1»-2006 (Харьків) - 1:1 (пен.2:0)

Свої індивідуальні нпгороди отримали:
Кращі гравці в командах:

- Стриж Артем (Тайфун)
- Фомін Данило (ДЮСШ-1-2)
- Хільгара Вадим (Явір)
- Посельський Радіон (КДЮСШ «Суми»)
- Істомін Владислав (ДЮСШ-5)
- Субота Антон (Барса-2)
- Толкачов Данило (ДЮСШ-1)
- Загорулько Максим (Барса)

У номінація з елементів техніки кращими стали:
- Приходченко Назар
(Барса-2) - влучність
- Ксензов Данило (ДЮСШ-5) - жонглювання

Кращі гравці турніру:
Кращий воротар - Ходоцький Данило
Кращий захисник - Циганенко Ярослав
Кращий півзахисник - Штанько Дмитро
Кращий нападник - Шулика Ярослав
Кращий гравець турніру - Метлушко Іван
Приз глядацьких симпатій - Вовницький Олександр

Фотозвіт: Турнір до Дня Святого Миколая (день другий та третій)