«Малюк-Альянс» завітали до «Барси»Весело та змістовно зустріли Новий, 2018 рік юні спортсмени команди «Малюк-Альянс».
З ініціативи керівництва футбольного клубу «Альянс», як і рік назад, найменші прихильники шкіряного м’яча цієї громадської організації свято зустріли на обласному футбольному центрі «Барса».
Захід, який було сплановано заздалегідь розпочався матчами з міні-футболу в спортивній залі. Чотири команди, розділені на дві вікові групи, доводили одна одній свою причетність на звання сильнішої в двобої. Результат виявився дещо несподіваним: другий за рейтингом склад зумів виграти у першого з рахунком 3:1. А ось в найменших прогнозовано виграли ті, хто вважається трішечки сильнішим у своїй майстерності. Рахунок цієї зустрічі – 3:0. Загальна тенденція матчів мала свою «домінантну»: ніхто не хотів поступатися, а тому протягом години поєдинків йшла запекла, інколи навіть по дорослому гостра боротьба.
… А потім, як і годиться, малеча дружньо запросила у гості до себе Снігуроньку та Діда Мороза. Ї Дотепні загадки, конкурси та розваги на футбольну тематику закінчилися щедрими подарунками та загальним фото на згадку з казковими героями.