«Різдвяний турнір»На третій день Різдвяного Всеукраїнського турніру з футзалу після групового етапу, були зіграні півфінальні матчі серед команд 2004-2005 років народження. За вихід до фіналу змагалися «Барса-1» та «Барса-2». Цей матч був гідний фіналу, адже в основний час переможець так і не виявився. На двох команди забили 8 м'ячів, а в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:2 перемогу святкувала перша команда. Отже, за бронзові нагороди боролися «Барса-2» та «КДЮСШ «Суми» (Суми), а у фіналі зійшлися «Барса-1» та «Арсенал» (Киїів).

Нагадаємо, що на груповому етапі ці дві пари вже грали між собою. «Барса-2» мінімально поступилася «КДЮСШ «Суми» (Суми) з рахунком 0:1, а у парі «Барса-1» та «Арсенал» (Киїів) перемогу святкували сумчани з рахунком 3:0.
Але на фінальні матчі у команд був зовсім інший настрій і тактика. У матчі за 3 місце «Барса-2» та «КДЮСШ «Суми» (Суми) розіграли нічию в основний час, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими стали футболісти «Барси-2».

У фіналі все йшло до серії пенальті. До завершення матчу залишалося 5 хвилин. «Барса-1» у черговий раз створила атаку на ворота суперника, але в один момент м'яч перехопили гравці «Арсеналу». Піймавши «Барсу-1» на контратаці, кияни не змарнували свій шанс і забили м'яч. За 2 хвилини до завершення «Барса-1» мала нагоду відігратися, але нападник невдало замкнув передачу свого апонента і м'яч проскочив поруч зі стійкою. У підсумку «Арсенал» здобув золото, а «Барса-1» та «Барса-2» - срібло і бронзу відповідно.

Також свої індивідуальні нагороди отримали кращі гравці команд:
Максим Альчинський (Макарів)
Іван Циба (ДЮСШ Сумського району)
Дмитро Садовий (Новопсков)
Микола Кравцов (Лисичанськ)
Дмитро Лойко («Суми»)
Владислав Мартиненко («Барса»-2)
Дмитро Закратий («Барса»-1)
Дмитро Олексюк («Аренал»)

Кращий воротар: Дмитро Клименко («Барса»-2)
Кращий захисник: Родіон Легеза («Суми»)
Кращий півзахисник Ярослав Сметаненко (Сумський район)
Кращий нападник: Артур Петленко («Барса»-1)
Кращий бомбардир: Дмитро Пономаренко («Арсенал»)
Приз глядацьких симпатій: Арина Іванікова (Лисичанськ)

Переможці конкурсів з елементів техніки:
Жонглювання — Дмитро Пономаренко («Арсенал»)
Точність — Антон Симинченко (Новопсков)

Фотозвіт можна переглянути за посиланням: Різдвяний турнір