Нічия на початку другого кола

У середу 11 квітня на стадіоні футбольного центру "Барса" було зіграно матч 8-го туру першості України, між командами ФЦ "Барса" та СК "Дніпро-1".
У цій грі було багато забитих та пропущених м'ячів, але рахунок все одно залишився нічийним.
Вже на 3' хвилині матчу рахунок відкривають гості, відзначається Пеес Сергій. "Барса" зуміла зрівняти рахунок на 9' хвилині поєдинку зусиллями Тарабари Дмитра, але на 12' хвилині Андреасян Армен знову виводить свою команду вперед.
На перерву команди пішли з рахунком 1:2 на користь гостей.
Після перерви на 48' хвилині, свій шанс не змарнував Ругаль Євген, тим самим відновивши рівновагу у матчі.
Втретє у цьому матчі гості вийшли вперед на 57' хвилині, відзначився автор першого м'яча Пеес Сергій.
"Барса" змогла уникнути поразки завдяки голу Тарабари Дмитра на 77' хвилині.
У підсумку 3:3. Підопічні Зінченка Юрія здобувають один заліковий бал у першому матчі другого кола.