Турнір в підтримку Олега Сенцова та інших політв’язнів

У півфінальних поєдинках турніру на підтримку політв’язнів, який проходив на полі футбольного центру "Барса", сильнішими виявились команди «Меліос» та «Sagacitas».
«Меліос» зберігши свої ворота сухими переміг «Бон Вояж» з рахунком 2:0. У поєдинку «Штурм» - «Sagacitas» вболівальники стали свідками багатої кількості забитих м'ячів, де перемогу з рахунком 4:8 святкували футболісти «Sagacitas».
У матчі за 3 місце зійшлися «Бон Вояж» та «Штурм». Футболісти «Бон Вояжу» відкрили рахунок наприкінці першого тайму. На 3' та на 5' хвилинах другого тайму «Бон Вояжівці», зусиллями Волченко Євгена, подвоїли а потім і потроїли результат своєї команди. «Штурм» спромігся лише на гол престижу на останніх хвилинах матчу.
У фіналі все склалося набагато цікавіше та інтригуючи...
Це дійсно був найвидовишніший фінал найсильніших команд «Меліос» та «Sagacitas». У цьому матчі було все що тільки можна уявити. Два хет-трики, безліч голів, інтрига до останньої секунди, радість перемоги та сльози поразки.
На 2' хвилині матчу Бочко Денис (Sagacitas) відкриває рахунок у матчі. На 8' хвилині Петровський Віталій (Меліос) відновлює рівновагу а вже на 17' хвилині виводить свою команду вперед. Під завісу першого тайму команди обмінялися голами. На 20' хвилині відзначилися Єременко Роман (Меліос) та Бочко Денис (Sagacitas). Після перерви на 21' хвилині Петровський Віталій (Меліос) оформлює хет-трик і робить рахунок 4:2 на користь своєї команди. Здавалось що у «Sagacitas» вже не залишилось шансів відігратись. Але на 39' хвилині Бочко Денис (Sagacitas) також оформлює свій хет-трик, тим самим скорочує рахунок до 4:3. З'явилась надія та нові сили. За 10 секунд до кінця матчу команда «Sagacitas» створила щось неймовірне. Провівши відпрацьовану комбінацію вони зрівнюють рахунок у матчі зусиллями Півненка Вадима, тим самим переводячи гру у серію післяматчевих пенальті.
У «лотереї» вдача була на боці команди «Sagacitas». Завдяки вправним діям Краснянського Сергія який стояв у воротах у серії післяматчевих пенальті та завдяки влучним пострілам Савченко Сергія та Півненка Вадима «Sagacitas» здобуває вольову перемогу у цьому турнірі.