Подвійне ЗОЛОТО!

Цього тижня на стадіоні футбольного центру "Барса" відбулися фінальні ігри ДЮФЛО серед команд U-13 та U-15.
До фіналів потрапили 4 команди "Барси". Дві з них це ФЦ "Барса" а дві КЗЛІ "Барса".
У першому барсівському дербі зійшлися юнаки вікової категорії U-13.
Підопічні Загорулько Ігоря та Пукася Ігоря  відкрили рахунок на 17' хвилині матчу. Влучним пострілом відзначився Бойко Максим.
У першому таймі було створено ще декілька гострих моментів біля воріт обох команд але забити не вдалося жодній.
Все йшло до перемоги наших вихованців але на 38' хвилині у плани ФЦ "Барса" втрутився Семененко Олег - 1:1.
У серії післяматчевих пенальті інтрига зростала із шаленою швидкістю. Кожний з ударів був влучний у обох команд, але фортуна все ж таки стала на бік нашої команди. Серія післяматчевих пенальті завершилась з рахунком 10:9 на користь ФЦ "Барса".
У другому матчі між команди ФЦ "Барса" та КЗЛІ "Барса" все склалося не менш цікавим. В на початку першого тайму команда з ліцею дала зрозуміти що вони налаштовані лише на перемогу. На 4' хвилині було відкрито рахунок у поєдинку, автором забитого м'яча став Дувняк Ігор (КЗЛІ "Барса"). Наші вихованці оговтались лише під завісу першого тайму. На 33' хвилині Власенко Антон зрівнює рахунок у цьому матчі. Команди йдуть на перерву.
У другому таймі команди грали обережніше. Здавалося що все йде, як і у першому матчі, до одинадцятиметрових ударів. Але на останній хвилині матчу у гру втрутився Шпирьонок Артем. Неймовірним ударом він зруйнував всі надії команди-супрника, тим самим здобувши своїй команді чемпіонство!