Новини ФК "Барса"

Чемпіонат «U-19»

У четвер, 4 серпня, у Будинку футболу відбулася нарада, присвячена організації та проведенню «Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-19».
 
Основними питаннями, які обговорювалися учасниками зустрічі, були: визначення вікової групи майбутнього чемпіонату та регламенту майбутніх змагань, а також умови компенсації школам за перехід їх підопічних до професійних клубів.
 
Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко наголосив, що головна мета турніру, що створюється – не загубити покоління гравців 1998 року народження та молодших. Крім того він підкреслив, що необхідно розробити механізм захисту спортивних шкіл від переманювання гравців до складу професійних клубів. «Дуже багато молодих талановитих футболістів залишається поза полем зору тренерів збірних. Деякі з них ще в юному віці їдуть за межі України, а потім дуже проблематично їх залучити до наших збірних. Ми хочемо дати можливість юним футболістам проявити себе та бути перед очима тренерів юнацьких та молодіжних збірних України» - підкреслив Вадим Костюченко.
 
За підсумками наради представники команд-учасниць отримали на розгляд проекти регламентних документів. До 10 серпня вони мають внести свої пропозиції, а до 12 серпня – надати гарантійні листи, що підтверджують їх бажання брати участь у турнірі.
 
Після цього робоча група під керівництвом Віталія Борта має доопрацювати регламентні документи для організації та проведення Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U–19 та подати їх на розгляд та затвердження Виконавчим комітетом ФФУ.
Чемпіонат «U-19»
Чемпіонат «U-19»
Чемпіонат «U-19»