3 місце у клубному заліку

Після завершення 8 туру, незважаючи на дві поразки у Харкові, “Барса” заробляє 4 очки у домашніх поєдинках та підіймається на 3 місце у клубному заліку.
Підопічні Бермудеса Дмитра переграли “Зміну-Оболонь” з рахунком 2:1. Гості відкрили рахунок на 34′ хвилині завдяки Адрійчику Артуру. Господарі відповідали гострими випадами і це дало результат лише під завісу другого тайму. Чекалезе Даніеле зрівняв рахунок на 72′ хвилині а Берест Владисдав, своїм влучним пострілом, приніс перемогу “Барсі” у цьому протистоянні.
“Барса U-15”, під керівництвом Пукася Ігоря та Бугайова Віталія, у своєму матчі не змогли забити жодного м’яча, але й залишили свої ворота сухими. У підсумку матч завершився з рахунком 0:0.
На виїзді, у грі з “Металістом”, підопічні Шуренкова Андрія та Гученко Віталія поступилися харків’янам з рахунком 11:0 а “Барса U-14” програли лідеру групи з рахунком 3:0.
У клубному заліку “Барса” займає 3 місце, маючи у своєму активі 29 очок. З такою ж кількістю очок на 4 та 5 місцях розташувалися ДЮСШ “Атлет” та “Зміна-Оболонь”.
Наступні свої домашні поєдинки “Барса” проведе проти київського “Атлету”. О 12:00 розпочнуть підопічні Шуренкова Андрія та Гученко Віталія а о 14:00 на поле вийдуть вихованці Зінченко Юрія та Стадника Максима.
У виїзних матчах, “Барса”, вікових категорій U-17 та U-15, відвідають столицю та зіграють з місцевим “Атлетом”.