“Барса” U-15 здобуває вольову перемогу

Сьогодні на “Барсі” відбулися матчі 16 туру ДЮФЛУ.
До стін футбольного центру приїхали поборотися футболісти з ФК “Дніпро”. У першому матчі зустрілися команди вікової групи U-14. На 4 хвилині матчу гравці “Дніпра” відкрили рахунок у цьому поєдинку. Уже через хвилину капітан “Дніпра” потужним пострілом із-за меж штрафного майданчика забиває м’яч у дальню дев’ятку воріт “Барси”.
На 31 хвилині “Барса” відіграла 1 м’яч завдяки сольному проходу Кузнецова Єгора.
На 12 хвилині другого тайму захисник “Барси” невдало виніс м’яч зі штрафного майданчика та влучив у нападника, від якого шкіряний злетів до воріт нашої команди.
На 26 хвилині другого тайму арбітр матчу призначає пенальті у ворота суперника, який вправно реалізовує Цікалєзе Данієлє.
Після цього забитого м’яча розпочала тиснути на ворота суперника, але до кінця поєдинку рахунок залишився незмінним.
Другий поєдинок між командами U-15 розпочався дуже жваво та впевнено з боку гравців “Барси”. Вже на першій хвилині матчу індивідуальною майстерністю та забитим м’ячем відзначився Капцов Данило.
“Дніпро” відповіли забитим м’ячем на 8 хвилині, але його було незараховано із-за офсайду.
Другий м’яч до воріт “Дніпра” вилетів на 27 хвилині після добивання Підопригора Данила.
Перший тайм запам’ятався ще одним небезпечним моментом біля воріт “Барси”, де поперечка, після штрафного удару, завадила м’ячу перетнути лінію воріт нашої команди.
На 46 хвилині захисник “Барси” порушує правила у своєму штрафному майданчику і арбітр призначає пенальті який вдало реалізує суперник.
На 22 хвилині другого тайму, за відмашку, пряму червону картку отримав 14 номер “Барси”, тим самим, залишивши свою команду у меншості.
Навіть у десятьох “Барса” змогла забити ще один м’яч у ворота “Дніпра” на 70 хвилині. Автором 3-го забитого м’яча став Парасотченко Ростислав. Матч так і завершився з рахунком 3:1 на користь “Барси”.
У виїзних матчах “Барса” U-16 та U-17 поступилися однолітками з полтавської “Ворскли” з рахунками 1:0 та 2:0 відповідно.