Денис Ігнатенко в 1/8 фіналу юнацької ліги УЄФА

Вихованець Корнієнко Віктора та Пєсоцького Ярослава а нині голкіпер київського “Динамо U-19”, Денис Ігнатенко, вивів свою команду до 1/8 фіналу юнацької ліги УЄФА у серії післяматчевих пенальті у матчі проти іспанського “Депортіво”.
Вихованець футбольного центру “Барса”, у стиковому матчі проти “Депортіво”, у юнацькій лізі УЄФА, захищав ворота київського “Динамо”, де став справжнім героєм матчу у серії післяматчевих пенальті.
Впродовж всього матчу кияни першими пропускали та відігравалися. В основний час команди не змогли виявити переможця цього протистояння а от у серії післяматчевих пенальті свою майстерність продемонстрував Денис Ігнатенко. Двічі парирувавши удари суперника він вивів свою команду до 1/8 фіналу юнацької ліги УЄФА.
Після перемоги гравці по команді підкидали Дениса у центрі кола, дякуючи йому за перемогу у цьому складному протистоянні.
Ігнатенко Денис: “Вони дякували мені. Але я вважаю, що не я головний герой матчу, а команда. Адже саме вони допомогли мені після помилки зберігати спокій та тримати свій рівень.”
Бажаємо Денису успіхів та перемог не тільки у всіх наступних матчах а й в житті!