Дівоча “Барса” взяла золото у «Різдвяному кубку» з футзалу

У стінах СумДУ завершився «Різдвяний кубок» з футзалу серед дівочих команд де перше місце посіли вихованки Гученка Віталія та Стрілецької Марини. У турнірі брали участь 6 команд, дві з яких представляли ФЦ “Барса”.

Першого ігрового дня «Барса-1» з розгромним рахунком 14:2 перемогла «КЗ ДЮСШ СРР». «Барса-2» з невеликим рахунком 2:0 здолали «Фортуну» з харківської обл.

У своїх наступних матчах обидві команди «Барси» зіграли у нічию. «Барса-1» обмінялася голами з «ДЮСШ» (Краснопілля) а «Барса-2» розписала мирову з луганською «Коброю». Обидва матчі завершилися з рахунком 2:2.

У третіх матчах наші команди святкували перемогу. «Барса-1» обіграла «Кобру» з рахунком 5:3 а «Барса-2» забивши 6 сухих м’ячів, впевнено розібрались з «КЗ ДЮСШ СРР».

Заключний день змагань став позитивним лише для команди «Барса-2». Перегравши «ДЮСШ» (Краснопілля) з рахунком 7:0, команда «Барса-2» підійшла до останнього матчу у піднесеному настрою. Чого не скажешь про «Барсу-1». У передостанньому матчі вони поступилися харківській «Фортуні» з рахунком 2:4.

У барсівському дербі більш впевненими виглядали «Барса-2». Вони переграли «Барсу-1» з рахунком 8:4. У підсумку «Барса-2» посіла перше місце та завоювала «Різдвяний кубок». «Барса-1» нажаль зайняла 4 сходинку у турнірі.

Свої індивідуальні нагороди отримали:

– Аліна Корж – кращий гравець у команді «Барса-1»

– Ірина Ждан – кращий гравець у команді «Барса-2»

Кращий воротар — Вікторія Зленко («Барса»-1)

Кращий захисник — Олександра Білан («Барса»-2)

Кращий бомбардир — Марія Настасенко («Барса»-1), 15 голів

Вітаємо команду «Барса» з перемогою у «Різдвяному кубоку»