Домашня поразка від “Шахтаря”

У перенесеному матчі 13 туру, між командами “Барса” та “Шахтар”, вікової групи U-16, рахунок було відкрито вже на 1 першій хвилині. Після першої ж атаки, Шостак Денис (Шахтар) виводить свою команду вперед.
Вже на 7 хвилині, після призначеного арбітром штрафного удару у бік воріт “Шахтаря”, неймовірним пострілом у самісіньку дев’ятку, відзначився Бакляк Богдан.
На 20 хвилині матчу Погорілий Владислав (Шахтар) знову виводить своїх одноклубників у відрив. Команди обмінялися ще декількома атаками, які були безрезультатними, та пішли на перерву.
На 8 хвилині другого тайму Шостак Денис (Шахтар) оформлює дубль. Вийшовши один на один з голкіпером, переграв останнього та забив третій м’яч у ворота “Барси”,а вже на 55 хвилині протистояння, після прострільної передачі до штрафного майданчика “Барси”, “Шахтар” збільшує свою перевагу до 4 м’ячів. Автором голу став Векленко Артем
Під завісу матчу, провівши чергову контр атаку, Шевченко Денис (Шахтар) забиває 5 м’яч у ворота “Барси”, тим самим ставить остаточну крапку у цьому протистоянні.