Еліт-ліга на старті

Завдяки вдалому виступу у минулому сезоні ДЮФЛУ 2020-2021, “Барса” виборола право брати участь у еліт-лізі і бути у списку кращих серед 24 команд чемпіонату України, сезону 2021-2022.
Цього сезону команди поділено на 4 групи по 6 команд у кожній. “Барсі” дісталися не прості суперники з Дніпра, Харкова та Києва. У боротьбі за перше місце у групі “Барса” зустрінеться з ДАФ “Дніпро” (Дніпро), “Металіст” (Харків), “Зміна-Оболонь” (Київ), ДЮСШ “Атлет” (Київ) та ФА “Арсенал” (Київ).
Футбольний центр “Барса” на цьому турнірі також буде представлений чотирьма колективами:
“Барса U-14” – тренери: Зінченко Юрій та Стадник Максим
“Барса U-15” – тренери: Пукась Ігор та Бугайов Віталій
“Барса U-16” – тренери: Шуренков Андрій та Гученко Віталій
“Барса U-17” – тренери: Бермудес Дмитро та Волков Віталій
Новачками у цьогорічному розіграшу стала команда U-14. Це буде перший турнір для підопічних Зінченко Юрія та Стадника Максима такого маштабу. Календар ігор з’явиться пізніше.
На даному етапі команди вже розпочали підготовку до турніру.
Директор футбольного центру “Барса”, Гордієнко Вадим Анатолійович, бажає успіху, терпіння та сил спортсменам та їх тренерам у цьому сезоні. “Батькам та рідним наших вихованців, також бажаю набратися терпіння та вболівати за своїх дітей, бо ваша енергія заряджає не тільки наших спортсменій а й всю нашу школу вцілому! Вірю в перемогу! Разом ми здолаємо цей нелегкий шлях!