ФЦ «Барса» – одинадцять років плідної праці!

Сьогодні, 15.10.2023, ФЦ «Барса» святкує свою одинадцяту річницю відкриття! Рівно 11 років тому, було відкрито Сумський футбольний центр, який назвали «Барса».

Футбольний центр уже має чимало досягнень і перемог у своєму арсеналі. Чотири вікові категорії сьогодні грають у еліт лізі Чемпіонату України.

Проект набув шаленої популярності. Ми пишаємося своїми тренерами, високим рівнем змагань і ефективними методами тренувань. Сьогодні в центрі працюють висококваліфіковані, дипломовані спеціалісти. Вихованці Барси – переможці та призери ігор в Українських та Європейських чемпіонатах та турнірах.

Директор Футбольного Центру “БАРСА” Гордієнко Вадим Анатолійович вітає всіх своїх співробітників, дітей та їх батьків з цим святом!
«Вітаю наш адміністративно-господарський відділ. Ми вдячні вам за плідну працю, за всю ту чистоту, за красу нашого футбольного центру!
Низький уклін тренерському складу за виховання дітей. За відданість своїй праці на всі 100%. За те, що вчите не лише футболу, а й виховуєте особистість в кожному зі своїх учнів.
Шановні батьки ми дуже вдячні вам, що ви обрали саме нашу школу, довірили своїх дітей саме нам. Ми обіцяємо, що зробимо ваших дітей не тільки здоровими, а й виховаємо у них переможній дух на все життя!
Нашим вихованцям, бажаємо наполегливо працювати. Йти до здійснення своїх заповітних мрій, до великих перемог! І колись, ваші мрії здійсняться і ви станете професійними футболістами! Мирного неба над головою!»
Разом до перемоги!