ФЦ “Барса” здобуває золото

Сьогодні завершився турнір з футболу “Майбутні зірки футболу” серед юнаків 2011 року народження.
Всі, кому довелося побувати на трибунах, зарядилися неймовірною енергією, спостерігаючи за своїми улюбленцями. У цьому турнірі були і сльози, і радість, і поразки, і перемоги, і голи, і сейви, і розпач, і надія, але, незважаючи на все це, турнір приніс незабутні враження та емоції!
Участь у змаганні взяли 8 команд, серед яких було 2 склади ФЦ “Барса”.
На груповому етапі “Барса-1” переграла однолітків усіх трьох команд, які були з нами у групі. З командою ФК “Чернігів” “Барса” зіграла з рахунком 5:0. Команда “Явір” капітолювала з рахунком 8:1. Нищівної поразки з рахунком 16:2 зазнала команда “Десна-2”. У плей-офф раунді за перше місце “Барсі-1” протистояли команди ДЮСШ (Конотоп), “Десна” (Чернігів) та ФК “Чернігів”. Цього разу нашим вихованцям було не так просто продертися на першу сходинку. Мало не попсували статистику нашим футболістам команда ДЮСШ (Конотоп). У запеклій боротьбі перемогу з рахунком 4:3 святкувала “Барса-1”. Також відібрати очки у сумчан мали можливість ФК “Десна”, але нашим футболістам вдалося вирвати перемогу з рахунком 4:2. Лише з ФК “Чернігів” наші вихованці почували себе впевнено й перемога була здобута з сухим рахунком 5:0.
На жаль, “Барса-2” зайняла останнє місце у цьому турнірі. На груповому етапі з рахунком 11:1 “Барса-2” поступилася ДЮСШ з Конотопу. ФК “Десна” перемогли нашу команду з рахунком 7:1. У останньому матчі групового етапу “Іскра” з Недригайлова обіграла “Барсу-2” з рахунком 3:2. На стадії плей-офф за 5-8 місце “Барса-2” здобула лише 3 очки, перемігши “Явір” з рахунком 3:2, але цього не вистачило бодай посісти 5 сходинку у турнірі.
У підсумку маємо наступні результати:
1 місце – “Барса-1” (Суми)
2 місце – “Десна” (Чернігів)
3 місце – ДЮСШ (Конотоп)
4 місце – ФК “Чернігів” (Чернігів)
5 місце – “Іскра” (Недригайлів)
6 місце – “Десна-2” (Чернігів)
7 місце – “Явір” (Краснопілля)
8 місце – “Барса-2” (Суми)
Також свої індивідуальні нагороди отримали кращі гравці команд:
– Герасько Максим – “Іскра” (Недригайлів)
– Ігнатенко Данило – “Десна” (Чернігів)
– Фалько Данило – “Десна-2” (Чернігів)
– Бакланов Влад – “Барса-1” (Суми)
– Воропаєв Артем – “Барса-2” (Суми)
– Осадчій Артем – ДЮСШ (Конотоп)
– Горох Данило – “Явір” (Краснопілля)
– Марцевий Іван – ФК “Чернігів” (Чернігів)