«Кубок Єднання» серед юнаків 2010-2011 років народження

Завершився турнір «Кубок Єднання» серед юнаків 2010-2011 років народження, який став першим регіональним етапом всеукраїнських змагань.
Саме у Сумській області, у розіграші кубку взяли участь 19 команд з Сум, Великої Писарівки, Краснопілля, Миколаївки, Недригайлова, Кролевця, Тростянця, Путивля, Охтирки, Глухова, Конотопа, Шостки та Білопілля. Команди було поділено на 4 групи, де переможець з кожної групи виходив до півфіналу.
У групі “А” перше місце зайнала команда “Барса” під керівництвом Бойченко Валерія та Рудняка Дмитра. У групі “Б” першу сходинку зайняла команда з конотопу ДЮСШ ім.Маміашвілі. У групі “В” до півфіналу вийшла одноіменна команда з міста Тростянець. У групі “Г”, вихід до фінальної частини змагань, святкувала команда “Барса” з міста Шостка. Всі фіналісти завершили груповий етап зі 100% показником перемог!
У першому півфіналі “Барса” (Суми) перемогла “Тростянець” з рахунком 2:0. У другому півфінальному поєдинку “Барса” (Шостка), з рахунком 5:4, здобула перемогу над командою ДЮСШ ім.Маміашвілі.
У протистоянні за 3 місце, бронзу здобула команда ДЮСШ ім.Маміашвілі, перегравши “Тростянець” з рахунком 3:0.
У фіналі, перегравши команду з шостки з мінімальним рахунком 1:0, переможцем у турнірі «Кубок Єднання» серед юнаків 2010-2011 років народження стала команда ФЦ “Барса” (Суми)!
Кубки, медалі та пам’ятні подарунки отримали всі учасники турніру. Завдяки Ігорю Молотку та підтримці фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, цей турнір набув такого масштабу. Дякуємо огранізаторам, батькам та спортсменам за такий класний турнір!
Також свої індивідуальні нагороди отримали:
Кращий голкіпер турніру – Кіз Назар (ФЦ “Барса”)
Кращий нападник турніру – Кулібаба Нікіта (Тростянець)
Найкращий бомбардир турніру – Осадчий Артем (Конотоп)
Кращий гравець фінального матчу – Резник Тимофій (ФЦ Барса)
Кращий гравець MVP – Міронець Матвій (Шостка)
1 місце – ФЦ “Барса” (Суми)
2 місце – “Барса” (Шостка)
3 місце – ДЮСШ ім.Маміашвілі (Конотоп)
4 місце та Кубок “Воля до перемоги” – ФК “Тростянець”