«Малеча Полісся»

Минулого тижня вихованці Ігумнова Олександра та Попова Валерія завітали до Чернігівської області на турнір з футболу “Малеча Полісся” пам’яті Ігоря Кістерного. У турнірі брали участь діти 2009 року народження. Взагалом у змаганні взяли участь 10 команд, серед яких були і 2 команди футбольного центру “Барса”. Команди було розподілео на 2 групи. У групі “А”, куди потрапила основна команда “Барси”, потрапили ще 4 команди, СДЮШОР “Десна-2”, ДЮСШ (Семенівка), ДЮСШ (Сновськ), ДЮСШ (Шостка-2).
До групи “В” разом з “Барсою-2” потрапили СДЮШОР “Десна-1”, ДЮСШ (Конотоп), ДЮСШ (Ніжин) та ДЮСШ (Шостка-1).
Забігаючи наперед, у груповому етапі “Барса-1” впевнено здолала всіх своїх конкурентів та посіла 1 сходинку у турнірній таблиці.
У першому поєдинку “Барса-1” протистояла одноліткам з ДЮСШ (Семенівка). Для наших вихованців це був не простий матч але вони встояли перемігши суперника з рахунком 2:1.
У другому поєдинку “Барса-1” з легкістю розібралися з “Десною-2”, матч завершився з розгромним рахунком 9:1.
У третьому матчі під “каток” “Барси” попала команда з шостки. Наші хлопці розгромили опонентів з сухим рахунком 7:0.
У останньому матчі групового етапу, також з сухим рахунком але вже 5:0, “Барса-1” розібралася з однолітками команди ДЮСШ (Сновськ).
У стикових матчах, за вихід до фінальної частини, “Барса-1” не помітила на своєму шляху команду “Десна-1”, перегравши опонента з рахунком 3:0.
Лише у фіналі “Барса-1” поступилася з мінімальним рахунком 0:1 команді з семенівки, тим самим посівши другу сходинку у турнірі.
“Барса-2” у груповому етапі поступилася командам ДЮСШ Шостка-1 та ДЮСШ Конотоп з рахунками 2:0 та 3:0 відповідно, та зіграла у нічию 0:0 з “Десною-1” та ДЮСШ Ніжин.
У фінальній частині “Барса-2” переграли футболістів з ДЮСШ Шостка-2 з рахунком 6:0.
Свої індивідуальні нагороди отримали кращі гравці у своїх командах:
Курашвілі Назар (Барса-1)
Бердюгов Кирило (Барса-2)