Яскравий фініш “Барси” 2018\2019

Під час останнього туру ДЮФЛУ сезону 2018/2019 команди футбольного центру “Барса” здобули 9 залікових балів.
У першому домашньому матчі зустрілися “Барса” та “Локомотив” (Київ) вікової групи U-16.
Вже на початку першого тайму, на 3 хвилині, після навісу з кутового, Пількевич Андрій (Локомотив) зрізав м’яч у свої ворота, чим допоміг “Барсі” повести рахунок у матчі.
І вже через 5 хвилин арбітр зустрічі призначає пенальті у ворота “Барси” після того, як м’яч знайшов руку захисника сумчан у штрафному майданчику. Одинадцятиметровий удар виконав Кошняк Андрій, вдало його реалізувавши.
“Барса” знову вирвалася вперед на 12 хвилині. Після діаганальної передачі Рекуненко Богдан красивим пострілом кладе м’яч у самісінький кут воріт.
Гриценко Данило (Барса) відзначився на 15 хвилині, зробивши рахунок 3:1 на користь Барси.
Четвертий м’яч у ворота “Локомотива” влетів уже на 33 хвилині. Автором забитого м’яча став Тесленко Богдан.
Після розрізної передачі від одноклубника, на 37 хвилині, Бакляк Богдан наносить потужний удар у бік воріт “Локомотива” і забиває черговий м’яч. Перший тайм так і завершився з розгромним рахунком 5:1.
Після перерви, у другому таймі, на 67 хвилині Богданов Руслан (Барса) реалізовує пенальті, призначений арбітром за грубу гру у штрафному майданчику.
Третій пенальті у цьому матчі було призначено на 77 хвилині. Після фолу у своєму штрафному майданчику, захисника “Барси” було покарано жовтою карткою. Кошняк Андрій (Локомотив) переграв нашого голкіпера й забив другий м’яч у ворота “Барси”. Поєдинок так і завершився з рахунком 6:2 на користь “Барси”.

У другому протистоянні підопічні Страшненка Сергія та Ігумнова Дмитра боролися з командою “Локомотив U-17”. Рахунок відкрили вже на 4 хвилині. Після індивідуального проходу та влучного пострілу Шпирьонка Артема “Барса” повела у матчі.
На 27 хвилині “Локомотив” зрівняв рахунок зусиллями Хобта Богдана, вийшовши на побачення з голкіпером “Барси”, перекинув останнього та відправив м’яч у порожні ворота.
Після перерви команди грали стриманіше, адже після першого тайму рахунок був нічийним і команди дещо боялися припуститися помилки.
Але все ж таки остаточну крапку в цьому протистоянні поставив Сердюченко Іван. На останній доданій хвилині у матчі, арбітр призначає штрафний удар за грубе порушення правил у бік воріт “Локомотиву” який взявся виконувати Шпирьонок Артем. Після потужного прострілу, голкіпер гостей хоча і став на заваді м’ячу, але не зміг зафіксувати шкіряного у своїх руках. У цей момент першим на добиванні був Сердюченко Іван, який легко та швидко зорієнтувався у цій ситуації. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь “Барси”.

У виїзних матчах “Барса” U-14 поступилася одноліткам з “Локомотиву” з рахунком 0:3, а підопічні Загорулько Ігоря та Пукася Ігоря святкували перемогу над суперником з рахунком 2:1.
У підсумку ігри ДЮФЛУ для “Барси” закінчилися яскравим фінішом – 9 очок у останньому турі сезону 2018/2019.