Нове поле 40*20м?

Вчора, до стін футбольного центру «Барса» завітали депутати трьох фракцій Сумської обласної ради. В планах поміняти покриття футбольного поля #2 (60/40 метрів) за 2,5 млн грн.
Воно знаходиться в край критичному стані, і футболісти не можуть тренуватися на ньому, бо це шкодить їхньому здоров’ю, пише Сумська облрада. Депутати планують написати спільне звернення на голову ОДА про внесення змін до обласного бюджету, щоб профінансувати перекриття поля. Попередня вартість робіт становить 2,5 млн грн.
«Поле зараз в поганому стані. Останні 2-3 роки ми писали листи до керівництва області, але вони не знаходили підтримки. Зараз по настрою депутатів, які сьогодні приїхали на «Барсу», я бачу, що вони налаштовані на допомогу. Тому сподіваюся, що влітку ми почнемо ремонтувати поле, і вже з нового навчального року діти зможуть на ньому тренуватися », – поділився директор ФЦ «Барса» Вадим Гордієнко.
«Надати пропозицію про виділення коштів повинна Сумська ОДА, оскільки саме вона є розпорядником обласного бюджету, – говорить голова бюджетної комісії Євген Южаков. – А вже депутати погоджують її ініціативи. Сподіваюся, що адміністрація прислухається до обласних обранців, і ми зможемо вирішити це питання».