Перше півріччя в еліт лізі позаду

Завершилося перше півріччя виступу команд ФЦ “Барси” у ДЮФЛУ (еліт ліга).
Підопічні Бермудеса Дмитра завершили перший груповий етап на 3 місці з 18 очками. У списках бомбардирів 3 місце зайняв Чікалезе Даніеле. За 10 матчів він забив 6 м’ячів.
Вихованці Шуренкова Андрія та Гученко Віталія поліпшили своє становище у турнірній таблиці та за останні 5 турів набрали 8 очок та обійшли ФА “Арсенал”.
Команда U-15, керівниками якої є Пукась Ігор та Бугайов Віталій, розташувалися на 5 сходинці у турнірній таблиці з 9 пунктами. Попереду залишився ФА “Арсенал” у якого 12 очок а на останньому місці київський “Атлет” з 2 очками. Прямов Іван у гонці бомбардирів зайняв 7 сходинку.
Молодша вікова категорія (U-14), для якої виступ у чемпіонаті України ДЮФЛУ став новим випробуванням, під керівництвом Зінченко Юрія та Стадника Максима, посіла 4 сходинку з 9 очками. Брижко Сергій у 10 протистояннях забив 6 м’ячів і тим самим забронював собі 3 місце у списку бомбардирів.
У клубному заліку, на жаль, “Барса” посіла 4 місце. Після останнього туру нашій школі не вистачило лише одного залікового балу аби обігнати киян зі “Зміни-Оболонь”. У підсумку маємо однакову кількість очок з киянами, але у нас на одну перемогу менше. Тож після 10 туру “Барса” продовжить свій виступ у групі Б2, де на наші команди чекають 5 колективів:
– ДЮСШ “Атлет” (Київ)
– ДЮФК “Чорноморець” (Одеса)
– “Інтер” (Дніпро)
– “Чорноморець” (Одеса)
– ФА “Арсенал” (Київ)
Перші ігри заплановані на 26 березня 2022 року.
Суперником будуть команди дніпровського “Інтера”.
Директор ФЦ “Барса”, Гордієнко Вадим Анатолійович, подякував тренерам та футболістам за самовіддачу та жагу до перемоги а батькам за палку підтримку!
“Я впевнений що у 2022 році ми продемонструємо свій професіоналізм, впевненість та майстерність на футбольних полях у різних містах нашої країни. Адже кожного дня ми набираємося ще більше досвіду, вчимося та робимо роботу над помилками. Вірю в нашу школу, наших футболістів, наш тренерський склад! Дякую всім! Вперед до перемоги!”