“Poltava Football Forum”

У період з 7 по 9 лютого тренери футбольного центру “Барса” завітали на Всеукраїнський навчально-методичний форум «Poltava Football Forum».
Метою цього форуму було підвищення загального рівня знань тренерів в організації навчально-тренувального процесу, а також використання сучасних технологій в роботі з командою.
На форумі були присутні:
Марк Гус інт Вельд – Генеральний директор методу Total Soccer (TSM), визнаний на міжнародному рівні як експерт з розвитку молодіжних футболістів.
Роджер Мейхтрі – Експерт УЄФА з питань розвитку елітного дитячо-юнацького футболу.
Віктор Гаврилович Догадайло – радянський футболіст, футбольний тренер вищої кваліфікації, член науково-методичної ради Федерації футболу України, почесний працівник фізичної культури та спорту України, арбітр національної категорії.
Олег Байрачний – Діючий психолог юнацької збірної України. Доцент кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Наші тренери завжди працюють над тим, щоб юні зірки футбольного центру “Барса” отримували професійну підготовку на тренуваннях, тому вони й самі відвідують навчання з підвищення своєї тренерської кваліфікації!