Поразка від ФК “Шахтар”

Сьогодні, після зимової перерви, були зіграні матчі 14 туру ДЮФЛУ. У домашніх поєдинках “Барса U-14” та “Барса U-15” приймали команди “Шахтар” Донецьк. Першими на поле вийшли команди U-14.
З перших хвилин “Барса” розпочала дуже впевнено. Кілька гострих моментів було створено біля воріт “Шахтаря” але забити не вдалося. У середині першого тайму “Шахтар” провів 2 атаки на ворота “Барси” які на жаль увінчалися успіхом. Перший тайм завершився 2:0 на користь гостей.
Вже на початку другого тайму підопічні Бермудеса Дмитра пропускають втретє.
За декілька хвилин потому, після чергової атаки “Шахтаря”, зрізавши м’яч у власні ворота, “Барса” пропускає четвертий м’яч. На 6 хвилині другого тайму гравці “Шахтаря” знову відзначаються забитим м’ячем. Рахунок 5:0.
На 10 хвилині другого тайму, після подачі з кутового, “Шахтар” забиває шостий м’яч у ворота “Барси”.
На 52′ хвилині матчу, влучним пострілом у самісіньку дев’ятку, “Шахтар” забиває 7 м’яч.
Під завісу матчу “Шахтар” забиває 8 м’яч у ворота “Барси”, тим самим ставить остаточну крапку у цьому поєдинку. У підсумку “Барса U-14” програє “Шахтарю” з рахунком 0:8.
У другому поєдинку, який розпочався о 14:00, зійшлися у двобої “Барса U-15” та “Шахтар U-15”. Перший тайм команди провели дуже обережно вивчаючи один одного. Моменти виникали біля обох команд але втілити їх у забиті м’ячі не вдалося жодному. Перший тайм так і завершився з нульовою нічиєю.
Другий тайм футболісти обох команд розпочали жвавіше та впевненіше. На 40′ хвилині матчу, головний арбітр матчу призначив сумнівний пенальті у ворота “Барси”, який впевнено реалізував гравець донецького “Шахтаря”.
Після забитого пенальті гравці “Шахтаря” активізувалися та розпочали тиснути на ворота “Барси”. Це увінчалося для них успіхом на 62′ хвилині матчу. Отримавши передачу від опонента у штрафному майданчику, гравець “Шахтаря” влучним ударом подвоїв результат своєї команди.
У підсумку дві поразки у домашніх матчах.