Приємна зустріч з Мохамед Ель Ідріссі

На днях до стін футбольного центру “Барса” завiтав з дружнім візитом Мохамед Ель Ідріссі — почесний консул України в Марокко.

Коротка довiдка:
Мохамед Ель Ідріссі закінчив Національний фармацевтичний університет у Харкові. З 2016 року – почесний доктор цього вищого учбового закладу. З 2015 року – міський депутат міста Марракеш. З 2013 року – Почесний консул України в Марокко (Марракеш). У 2009 – 2015 рр. обіймав посаду заступника мера міста Марракеш (Медина). У 2002 – 2004 рр. був президентом Червоного Хреста.

Саме завдяки цій людині, навесні цього року футболісти ФЦ “Барса”, 2008 року народження, мали можливість відвідати сонячну Іспанію та взяти участь у оздоровчо-реабілітаційному турнірі “Іспанські канікули Сумської “Барси”” у місті Xàbia.
Керівник футбольного центру “Барса”, Гордієнко Вадим, зустрівшись із Мохамедом Ель Ідріссі, щиро подякував йому за організацію цієї поїздки, за можливість дітям, у такий тяжкий час, морально й фізично відпочити та трішки відволіктися від війни в Україні. Згадуючи цю подорож, Гордієнко Вадим та Мохамедом Ель Ідріссі пройшлися територією футбольної школи та обговорили спільні плани на майбутнє для розвитку дитячого футболу на Сумщині.