Різдвяний турнір у Чернігові

Вже багато хто готується до різдвяних свят а футбольний центр «Барса» продовжує приймати участь у різноманітних турнірах. Ось і цього разу, у період з 18 грудня по 21 грудня підопічні Ігумнова Дмитра та Зінченко Дмитра прийняли участь у різдвяному турнірі у м.Чернігів.
Участь у змаганні взяло 12 команд які було поділено на 3 групи по 4 команди.
Наші вихованці потрапили до групи «Б», де їм протистояли «Чернігів-2» (Чернігів), «Юність» (Чернігів) та ДЮСШ-2 (Сновськ).
Перший матч «Барса» поступилася з рахунком 3:5 одноліткам з команди «Юність». За нашу команду відзначилися: Личкун Єгор (2) та Банашко Данил.
У другому поєдинку «Барса» реабілітувалася та перемогла «Чернігів-2» з рахунком 3:2. У складі «Барси» відзначилися: Банашко Данил (2) та Степаненко Арсеній.
У останньому протистоянні у групі, підопічні Ігумнова Дмитра та Зінченко Дмитра з легкістю впоралися з командою ДЮСШ-2 (Сновськ). Поєдинок завершився з рахунком 3:1. Авторами голів за «Барсу» стали: Банашко Данил, Личкун Єгор та Степаненко Арсеній.
У матчах за 1-6 місця «Барса» зіграла у нічию з командами ДЮСШ-21-2 (Київ) та «Конотоп», ці поєдинки закінчилися з рахунками 3:3. Авторами забитих м’ячів стали: «Барса» – ДЮСШ-21-2 (Київ) (Мусієнко Владислав, Степаненко Арсеній та Банашко Данил), «Барса» – «Конотоп» (Банашко Данил (2), Мусієнко Владислав).
У протистоянні з першим складом команди ДЮСШ-21 (Київ), «Барса» поступилася з рахунком 2:4. Голами відзначилися: Кліменко Єгор та Мусієнко Владислав.
В останньому мачті «Барса» поступилася київському «Атлету» з рахунком 6:2. Голи: Мусієнко Владислав та Степаненко Арсеній.
У підсумку «Барса» посідає 5 сходинку у цьому турнірі серед 12 команд.
Кращим півзахисником турніру було визнано Степаненко Арсенія!