Шість очок у домашньому матчі

У першому матчі команда “Барса” U-16, здобула технічну перемогу 3:0 над своїм опонентом. У другому поєдинку зустрілися “Барса” та “Дніпро” вікової групи U-17. На початку матчу команди обмінялися кількома гострими моментами які не вдалося реалізувати у забиті м’ячі. На 21 хвилині матчу після невдалого виносу м’яча, дніпряни відкривають рахунок у матчі. На 36 хвилині першого тайму виник небезпечний момент біля воріт “Дніпра”. Після навісу з кутового, нападник “Барси” вдало приклався до пострілу але шкіряний просвистів мимо воріт у кількох сантиметрах біля дев’ятки. Перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь гостей.
На 5 хвилині другого тайму пряму червону картку за фол останньої надії отримав 4 номер дніпрян. Шпирьонок Артем взявся виконувати штрафний удар. Обвівши стінку із гравців крученим ударом, Артем забиває м’яч, тим самим відновлює рівновагу у поєдинку.
На 68 хвилині у неймовірно у стрибку, свою команду врятував голкіпер “Барси”. Після назначенного штрафного дніпряни цілили у самісіньку дев’ятку але голкіпер “Барси” був на висоті.
Шпирьонок Артем, скориставшись помилкою голкіпера суперника, вивів свою команду вперед на 80 хвилині матчу, тим самим поставивши остаточну крапку у матчі та оформивши дубль. У підсумку маємо 6 очок у домашніх матчах.