Шостий тур ДЮФЛУ

Запрошуємо всіх на поєдинки 6 туру ДЮФЛУ між командами ФЦ “Барса” (Суми) та ДАФ “Дніпро” (Дніпро), вікових категорій U-17 та U-15.
На сьогодні, у клубному заліку, ДАФ “Дніпро” займає перше місце та має у своїй скарбничці 47 пунктів. На привеликий жаль ФЦ “Барса”, сумарно, з усіх вікових категорій, має лише 16 очок, та займає останню сходинку.
Об 11:00 розпочнеться протистояння вікової категорії U-17. Підопічні Бермудеса Дмитра спробують вібрати очки у лідера групи, та проявити свій характер на футбольному полі. На разі “Барса U-17” займає 4 місце з 6 очками. “Дніпро” на першому місці з 13 очками.

Продовжуть цей ігровий день команди U-15. О 13:30 на поле вийдуть вихованці Пукася Ігоря та Бугайова Віталія. У цій віковій групі наші футболісти з 4 балами, знаходяться на 5 місті у турнірній таблиці а однолітки з “Дніпра” лідирують після 5 турів з 13 очками.

На виїзді команди U-16 стартують о 12:00 а наймолодші о 14:00.
У групі U-16, після останньої гри, “Барса” зіграла у нічию та здобула перше очко, але все ще займають останнє місце. “Дніпро” на другому місці з 12 балами.

Підопічні Юрія Зінченко та Стадника Максима на 4 місці з 5 очками. До однолітків з “Дніпра”, які посідають 2 сходинку, нашим хлопцям не вистачає 5 очок. Але є шанс скоротити відрив до другого та третього місць у групі.