Турнір у Бресті

Минулих вихідних у м. Брест (Білорусь) завершився Міжнародний турнір із футболу присвячений 50-річчю “БОЦОР” серед юнаків 2009 р. н. Серед 20 команд-учасниць була й Сумська “Барса”.
Команди поділено на 4 групи. До нашої групи потрапили СДЮШОР “Чорноморець-2” (Одеса), ЦОР (Брест), ФК “Зімбру” (Кишенів) та ФК “Зміна-Оболонь” (Київ).
У першому матчі “Барса” мінімально поступилася ФК “Зімбру, а в другому поєдинку “Барса” святкувала перемогу над командою “Чорноморець-2” з рахунком 2:1.
У наступному протистоянні “Барса” програла брестському ЦОР-1 з рахунком 0:1, а в останньому матчі групового етапу “Барса” розписала мирову нічию 1:1 з командою ФК “Зміна-Оболонь”.
Посівши третє місце в групі, у першому матчі плей-офф “Барса” зійшлася у двобої з “СДЮШОР Полісся”. Матч завершився з рахунком 2:2, а в серії післяматчевих пенальті, з рахунком 2:3, перемогла команда “СДЮШОР Полісся”.
У матчі за 11 місце підопічні Ігумнова Олександра та Попова Валерія перемогли “Адреналін” (Луцьк) із рахунком 2:0. У підсумку” Барса” зайняля 11 місце.