U-19. Дві нічиї перед стартом сезону

У рамках підготовки до чемпіонату України (перша ліга), вікової категорії U-19, підопічні Страшненка Сергія та Ігумнова Дмитра зіграли дві товариські зустрічі. У першому матчі “Барса U-19” зійшлася у двобої з командою “Україна-Токарі”.
Рахунок на 25 хвилині відкрив Шпирьонок Артем (Барса). Потужним ударом він вколотив м’яч у сітку воріт суперника. На жаль, рахунок не вдалося втримати. Під завісу матчу, на 86 хвилині, “Україна-Токарі” зрівняли рахунок.
У другому поєдинку команда “Барса U-19” протистояла аматорській команді “Аграрник-Авангард” (Білопілля). Як і у першому матчі рахунок відкрила “Барса”, на 31 хвилині відзначився Літній Сергій. Наприкінці першого тайму гості відновили рівновагу. Протягом другого тайму команди обмінювалися гострими випадами та небезпечними моментами, які реалізувались у забиті м’ячі лише на останніх хвилинах матчу. Чуніхін Влад (Барса) вивів свою команду вперед на 84 хвилині, але втримати результат “Барсі” не вдалося. Через декілька хвилин після пропущеного м’яча “Аграрник-Авангард” зрівняв рахунок у цьому двобої. Матч так і завершився з рахунком 2:2.
До старту нового сезону ще є час, аби виправити всі помилки та показати кращий результат.