Візит Олега Гусєва та міні-турнір «Владний футбол»

У неділю 2 вересня футбольний центр «Барса» відвідав видатний український футболіст, колишній півзахисник київського «Динамо» та національної збірної України, наш земляк, уродженець смт Степанівка, Сумської області, вихованець ДЮСШ «Зміна», а нині ФЦ «Барса» – Олег Гусєв.

У прес-центрі відбулася зустріч легенди українського футболу з вихованцями футбольного центру, де підростаючі таланти задавали різноманітні питання своєму кумиру. Олег Гусєв залюбки поспілкувався з малечею, фотографувався на пам’ять і роздавав автографи.
Після зустрічі з дітлахами, Олег Гусєв на полі ФЦ «Барса» своїм символічним ударом по м’ячу відкрив турнір «Владний футбол», де представники чотирьох гілок місцевої влади розіграли кубок обласного центру з міні-футболу.
У першому півфіналі на майданчику зустрілися сумські депутати та збірна сумських медійників і поліграфістів. Завдяки голам Вадима Півненка, Максима Новікова та дублю Олександра Короля, перемогу в цьому матчі здобула «Четверта влада».
У другому півфіналі сумські судді перемогли чиновників, завдяки хет-тріку Сергія Лозовягіна.
У «бронзовому» матчі після голів Станіслава Кононенка та Андрія Антоненка, рахунок уже вели чиновники. Але перемогу вони так і не втримали. Її виборола команда депутатів, звдяки влучним ударам трійці Дмитрів — Лантушенка, Амосова та Наталухи.
За подібним сценарієм відбувся і фінальний матч. Завдяки голу Олександра Короля медійники спочатку повели у рахунку, але потім пропустили чотири голи – два від Олександра Сіробаби, і по одному від Богдана Курашова та Сергія Лозовягіна.
Кращими гравцями турніру визнані: Андрій Антоненко («Сумські чиновники»), Дмитро Наталуха (Збірна детутатів), Олександр Король («Четверта влада») та Сергій Лозовягін («Феміда»).
Фотозвіт:https://www.facebook.com/pg/football.center.barsa/photos/?tab=album&album_id=2208881162664431