Заключний тур ДЮФЛУ у цьому році

У заключному 11 турі ДЮФЛУ цього року “Барса” здобула 3 залікові бали.
У домашніх матчах “Барса” U-16 та U-14 приймали однолітків із київського “Арсеналу”.
У першому матчі підопічні Загорулько Ігоря та Пукася Ігоря розпочали поєдинок дуже активно й уже на перших хвилинах створили три небезпечних моменти, які, на жаль, не принесли бажаного результату. Перший тайм завершився з нічийним рахунком 0:0.
У другому таймі, на 45 хвилині було відкрито рахунок у цьому протистоянні. Гравець “Арсеналу” порушив правила у своєму штрафному майданчику, арбітр матчу без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Бойко Максим пробив точнісінько під праву штангу. Голкіпер гостей вгадав напрямок, але не зміг дотягнутися та врятувати свою команду. Уже за декілька хвилин, після прострільної передачі від Мартиненко Влада, капітан “Барси” Бойко Максим оформлює дубль, вправно перегравши голкіпера. Поєдинок так і завершився – 2:0.
У другому домашньому матчі рахунок на табло був також 2:0, але, на жаль, на користь гостей. Рахунок було відкрито на 33 хвилині. Після навісу до штрафного майданчика головою забиває Демченко Іван. На 8 хвилині другого тайму все той же Демченко Іван відзначається вдруге, чим ставить остаточну крапку в поєдинку.
До Одеси на матчі проти “Чорноморця” вирушили “Барса” U-17 та “Барса” U-15.
“Барса” U-17 завершила свій матч поразкою 1:2. Незважаючи на те, що на 23 хвилині Будфинський Сергій (Барса) відкрив рахунок з пенальті, “Барса” не змогла втримати перевагу. У першому таймі, на 42 хвилині, господарі зрівняли рахунок, а на 56 хвилині вирвали перемогу в цьому протистоянні.
“Барса” U-15 поступилася “Чорноморцю” з рахунком 4:0.