Золото та бронза у ДЮФЛ Сумської області

Сьогодні на стадіоні футбольного центру «Барса» відбулися фінальні зустрічі серед команд 2003 та 2005 року народження.
У першому матчі, який було розпочато о 11:00, зустрілися команди ОЛІСП «Барса» та ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп). Перемогу в цьому поєдинку святкувала академія «Барса» з рахунком 5:0. Третю сходинку та бронзові нагороди здобули вихованці ФЦ «Барса». Кращими гравцями турніру стали Радько Владислав (ДЮСШ ім. Маміашвілі) та Колєснік Артем (ОЛІСП «Барса»).
У другому фінальному матчі цього дня зійшлися команди 2003 р.н. Підопічним Корнієнка Віктора та Пєсоцького Ярослава протистояла команда ОЛІСП «Барса».
Уже на початку першого тайму, на 7 хвилині, ФЦ «Барса» вирвалася вперед зусиллями Богданова Руслана. Другий м’яч був на рахунку Бакляк Богдана, який відзначився на 28 хвилині матчу. Повернув інтригу в матч Шестухін Дмитро (ОЛІСП «Барса») на 44 хвилині, але останнє слово все ж таки було за гравцями футбольного центру. На 48 хвилині протистояння арбітр матчу назначає пенальті у ворота ліцею за небезпечну гру у карному майданчику. Пробивати взявся Грищенко Данило. Він вправно розвів голкіпера та м’яч по різним кутам воріт.
У підсумку 3:1 і ФЦ «Барса» стає чемпіоном ДЮФЛ Сумської області серед команд 2003 року народження. Індивідуальні нагороди отримали Бакляк Богдан (ФЦ «Барса») та Шестухін Дмитро (ОЛІСП «Барса»). Вони стали кращими гравцями чемпіонату.